Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #29 üzenetére

    1. A billentyűzetes-egeres irányítást így néhány patch alatt sikerült megcsinálniuk úgy, hogy ne akadjon ki az egeres kamera mozgás. Néhány mp játék után hiába mozgattad az egeret, nem reagált semmire, így nyomnom kellett egy dupla jobb klikket, hogy az emulátor újra érzékelje az egér mozdulatokat. Ez LDPlayer-en már kifogástalan, a többi emulátoron nem tudom mi a helyzet. Az egyetlen hátulütője, hogy harc közben nem összpontosít rá a kamera a kiválasztott ellenfélre, így ha sokan vannak, elég rendesen rángatni kell az egeret, hogy a megfelelő irányba nézzek.

    A Memory-kat meg mint mondtam, nem egyszerű farmolni, ez sajnos ilyen. Az előző eventekben is volt lehetőség kivásárolni bizonyos szetteket, mint a mostaniban az Ice bónuszos szettet, az azért némileg könnyített a helyzeten.

    A Warzone-nak hetente 2 köre van. Az első hétfőtől szerdáig, a második pedig csütörtöktől vasárnapig játszható. Minél több Wave-t sikerült legyürnöd, mielőtt az idő lejárna, annál több pontot kapsz. Valamint érdemes nézni, hogy milyen típusú DMG-re ad bónuszt az adott kihívás. Pl. ha Ice DMG-re ad 30% bónuszt, akkor érdemes Ice elementes DPS karaktert bevinni. Perzse ha nincs, akkor nincs mit tenni, vidd a legerősebb DPS-ed.

    2. Ebben nem igazán tudok segíteni, de a "Settings > Account" menüpontok alatt lehetőség adódik összekapcsolni Facebook vagy Google fiókkal. De mivel nem ismerem a TapTap rendszerét, így nem tudom, hogy ha a játék profilját bindeled egy Google fiókkal, mi történik.

    3. Kínai szerveren is játszik, ott van csurig SSS-es karakterekkel.

    4. Nemrég sikerült végre kinyitni Lucia - Plume-t, szépen duruzsol a harcok alatt. Tier listeket nem szoktam nézni, én csupán arra megyek, hogy az összes S-es karakter meglegyen, akik soron érkeznek. Az eddigiek meg nem a legerősebbek, mivel mindet csak S-re nyitottam, de elboldogulok bizonyos szinteken.

Új hozzászólás Aktív témák