Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Sziasztok,

    Idáig nem volt pulzusmérős órám, gondoltam benevezek egy 4 ezer forintosra a Lidlben. Jó messzire el kellett bringázzak érte mire sikerült egy feketét találjak mert mindenhol már csak a fehéret meg a kéket árulták.

    A csomagban van az óra maga, mellpánt, meg egy adapter amivel az órát fel lehet rakni a bringa kormányára is.
    Kialakításban nem tűnik semmivel sem gagyibbnak mint más gyártók alsó kategóriás készülékei, egyedül csak azt nem értem óra szíján a fém csat miért nem lett műanyag.
    Az elemet lehet cserélni a pántban is ha jól tudom ez nem mindenhol adott.
    Három alapvető funkciót tud a készülék, óra, stopper, meg a pulzusmérés, ezeken belül van még pár almenü, akit érdekel az [itt] megnézheti.

    Tegnap elmentem vele futni a több mint 10km alatt ezeket tapasztaltam:
    -Csak simán felraktam a mellpántot, ahogy a leírásban van, és stabilan ott is maradt, pedig ahogy izzadtam olyan érzésem volt, mintha csúszna le de nem.
    -Néha rá-rá nézegettem nem volt olyan, hogy ne villogott volna a szívecske; szóval végig mért.
    -A riasztás funkcióról nem tudok véleményt mondani nem állítottam be, hogy csipogjon mert úgysem hallanám a zene közben, valamint a futást inkább kikapcsolódásnak tekintem mintsem, hogy egy gép nyesztessen akkor is.

    Egy negatívum van amit felfedeztem, hogy a gombnyomáskori csippantást nem lehet belőle kikapcsolni.

    Nem ehhez az órához kapcsolódóan, hanem az egész pulzusmérős dologhoz; ha az ember úgy egészségesnek gondja magát és se nem teljesen kezdő se nem vérprofi akkor nem látom sok értelmét az egésznek. Talán ha valaki nagyon el van zsírosodva és hisz abban, hogy van a zsírégetős tartomány és azon a szinten akarja edzeni magát akkor jó lehet, vagy ha az embernek már volt valami gondja a szívével és megmondták, hogy nem mehet bizonyos pulzus felé akkor mindenképpen hasznos, különben meg csak egy jó játék és nem is érdemes ennél többet áldozni reá.

    Jó hosszú lett, bocs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák