Új hozzászólás Aktív témák

  • Attka85

    tag


    Vasárnap még toltam egy-két rekordot, plusz közel van a célom már, hogy Szimben minden pályán dobogón legyek --> top3 a pályabetöltésnél... :))
    Fránya Buggy-val nem tudok menni, 2-3 sec hátrányt szedek össze, nem megy vele, majd erőltetem, tesztelek, talán sikerül valami setupot összerakni hozzá, merrt elkeserítően lassú vagyok vele :W Lehet, hogy nagyobb kormányszög(kevésbé érzékeny setup) kellhet hozzá, mert aggresszív setuppal nem voltam gyors, billel meg 4 sec körül voltam... majd kiderül :U
    Van még 10-15 hely, ahol javulni akarok, a többi kb 80-100 pályán top3 :DD
    Kari neked a kormányod meg van még? Mert én úgy emlékszem, hogy [pH!]Karibaba nagy terminátor volt szimben az első generációs PT-ben ;) Nem sokan voltak jobbak nálad, angolokon meg Te voltál a viszonyítási pont :R
    Ha tud valaki T300-as Thrustmaster kormányt(szíjas) arra majd pár hét múlva vevő lennék, új árban elég drága (90-110ezer) de 50 körül érdekelne, akkor meghirdetném a Logimat(DFGT)
    Üdv srácok, jó lenne a régi pH! emberekkel újra nyomni a szimet!!! :R

    [ Szerkesztve ]

    Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

Új hozzászólás Aktív témák