Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkas23

    aktív tag

    válasz Kleroo #15036 üzenetére

    Ezt már én is felhoztam. De eddig nem sok sikerrel. Ráadásul most pont olyan szakaszhoz érek, hogy nem fogok tudni jönni a vasárnapi gyakorló futamra, egyéb okok miatt, ezért se gyakorlok f1-re, mert tök fölösleges, ha úgyis boxból kell rajtolnom.
    A legfőbb indok az, hogy valaki gyakorol rá, és közbe jön neki valami, azért nem tud részt venni, és akkor boxból rajtol, rögtön elmegy tőle a kedve, mer tudja, hogy semmi esélye sincs arra, h oda kerüljön, ahol végezhetne. Úgy hogy én is várom még a módosítást, ha nem lesz, akkor boxbol rajtolok, aztán lesz ami lesz, ha megunom kiállok:D
    A gond az is, hogy senkit se kötelezhetünk arra, hogy mind két alkalommal megjelenyen. De olyan hír is eljutott hozzám, hogy ha nincs kötelezve, akkor senki se jár, és akkor csak két hetente van futam és elpunyulunk, szerintem ez nem így van. Addig, amíg nem volt kötelezve a gyakorló, addig is összejöttünk jópáran, és ha más nem, akkor rajtgyakokat végig csináltuk.

    Én azt javasolnám, hogy ha valaki nem vesz részt a gyakorlón, annak súlyosabb büntit kell adni, ha rajtbalesetet okoz. Persze itt is sok mindent kell figyelembe venni: pl. hogy az illető hibázott, vagy csak az autója csúszott meg féktávon. De ha ilyen van, akkor megkell óvni, és BT-k megnézzük, és a legjobb döntést hozzuk meg.

  • JColee

    őstag

    válasz Kleroo #15036 üzenetére

    Én megyek gyakfutamra, hiába unom őket, mint a szar. Viszont ha nem vagoyk ott, akkor elfogadom, hogy boxból kell rajtolni. Nem értem ezt, hogy miért akarjétok ezt a feltételt eltörölni, engem éles futamok alatt is löktek ki.

Új hozzászólás Aktív témák