Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolf13

    őstag

    válasz CsSanzi #1065 üzenetére

    Az 1 - 2 pont nálam is ugyan így működik sajnos, nem értem miért korlátozza le bizonyos csatornák elérhetőségét. Lehet , hogy ha másik csatornáról veszek fel , akkor másik csatorna csoport az elérhető?

    3. Én nem kaptam semmilyen pendrivet , így egy 8 gigás USB2 , és egy 32 gb-s USB3 -t használok.

    Azokkal még nem vettem észre semmilyen gondot.

  • fatal`

    titán

    válasz CsSanzi #1071 üzenetére

    Két kártyahely van rajta?

    Két kártya nélkül sehogy sem fogsz tudni mást nézni. Maximum úgy kéttuneres, hogy van benne egy DVB-t meg egy DVB-C vevő is.

    [ Szerkesztve ]

  • plömplöm

    őstag

    válasz CsSanzi #1065 üzenetére

    nekem is 8840 van tőlük, dualtuneres, azaz elméletben lehet egyet nézni miközben egy másikat felvenni, de szerintem ez az egy darab benne lévő kártya miatt nem érvényes az összes csatornapárosra.

    felvétel alatt még nem akartam nézegetni az epg-t :) , de majd megnézem neked.

    nekem 16GB-os pendrive-ot adott a pr, most legutóbb szintén egy mediarange lett, mert az előzőleg kapott emtec ~egy év után odalett, garban cserélték erre a mediarange-re. fat32-re vagy ntfs-re formáztad? nekem ntfs-nek lassabban kezeli. fat32-ként nekem röccenésmentesek a felvételek.

    a tiédben melyik fw van?

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

  • plömplöm

    őstag

    válasz CsSanzi #1074 üzenetére

    egy felvétel nem egy darab file lesz a pendrive-on, ha fat32 ha ntfs, szóval ez nem szempont, próbáld ki nyugodtan. egyébként én próbáltam egy sharkoon usb3.0 házban többféle ssd-vel is ezt a felvétel-dolgot, de hiába lett bitang hosszú a sebesség-mutató színes csík, ettől még a kódolt felvétel, amivel az összes hangcsatornát is fel lehet venni, nem volt röccenésmentes, csak az egy hangcsatornát rögzítő mód. ekkor írtam az amiko supportnak, hogy mi lehet a probléma, egy magyar srác válaszolt, aki a magyar support, mint kiderült :) , azt javasolta, hogy frissítsek fw-t, hiszen van újabb. megkérdeztem tőle, hogy szerinte jó ötlet-e lecserélnem a személyre szabott (pld pr logo bekapcsoláskor) fw-t egy gyárira, rögtön visszakozott, hogy ezt beszéljem meg a pr-rel. megírtam a pr-nek a kérdést, aki ültek a dolgon egy hónapot, és azt válaszolták, hogy a technikai részlegük szerint a készülék "szoftvere" automatikusan frissül, így "nem szükséges" a frissítés. erre visszakérdeztem, hogyha frissül, akkor miért nem friss, erre fél éve nem tudnak válaszolni :)

    az utcánkban nemrég húzták ki a t optikáját. szerinted maradok pr-es? :)

    szerk: az a bosszantó, hogy a szolgáltatásuk meglepően jó. havi ~20ezret fizetek a pr-nek, sejtheted, hogy eléggé ki van max-olva a választható lehetőségek száma nálam, van mit tesztelnem, de mégis, ez az ügyfélszolgálat minősíthetetlen. amikor tönkrement a pendrive, amit írtam a legutóbb, megírtam a pr-nek a kérdést, hogy vihetem-e vissza, garanciális-e, ~három hétnyi választalanság után bebattyogtam az ügyfélszolgálatra, kivártam a sort, a kislány a pult mögött széttárta a kezét, hogy nincs idejük válaszolni a levelekre, majd simán kicserélte a pendrive-ot...

    [ Szerkesztve ]

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

  • plömplöm

    őstag

    válasz CsSanzi #1077 üzenetére

    ugyanezek a verziószámok az enyémben is, amit 2013 tavaszán hozott ki a pr nekem. remek :)

    a legfrissebb verzió az 1.6.33, de én már nem fogok ezzel kísérletezni, tavasszal lejár a hűségem. egyébként nekem nem röcögnek az egyhangsávos felvételek továbbra sem, most felveszek egy hd-t adást is a próba kedvéért. bemásolom neked az amiko support szó szerinti hivatalos válaszát az én többhangsáv-kérdésemre:

    "A felvételi beállításokról:
    TS - Ts formátumba vesz fel. Az adott csatorna minden jellemzőit rögzíti (felíratok, hang sávok, stb.) TP - Minden adatot rögzít amit a transport streamben lát. Olyan dolgokat is, amiket a felhasználók nem használnak, ez főként szerviz célra van. Ezen adatok segítségével lehet egyes kompatibilitási hibákat kiszűrni.
    PS - Csak az adott csatornát rögzíti a beállított hangsávval, felirattal, stb. Lényegesen kevesebb helyet foglal a vinyón."

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák