Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    válasz Alteran-IT #2553 üzenetére

    Nem nagyon akarok bele folyni, mert elbeszélünk egymás mellett.

    Csak 1-2 dologra példa.

    Ha azt nézzük, hogy a környező összes többi szolgáltatónál már milyen sebességek elérhetőek, akkor igen is ez a szolgáltató hibája, hagy emlékeztesselek, hogy nem mi vagyunk a szolgáltatóért, hanem az értünk,

    Lehet, hogy ő van értünk, de még mindig nem tartanak fegyvert a fejedhez hogy ott legyél. Gondolom nem látsz bele az üzleti dolgaikba se Te se én sem más, hogy miért ekkora csomagjaik vannak. A gerinchálózatot nem puszira osztogatják.... (A tescoba is olcsóbba a cukor, mint a sarki közértbe. Mégis csomóan bemennek oda is érte...)

    A sebességes részre reagálva: Én akkor is azt mondom, hogy fölösleges millió gigabit otthonra...
    2gbit > a hálókártyák fele 100/1000-res. a net felét ki sem tudják használni, wifin ez még osztódik 2-vel....

    Egy FHD film 20 giga. 120-as nettel ~ 25 perc alatt lent van.
    Elszívsz egy cigit, iszol egy kvt, meg elolvasod a z emailjeidet és már lent is van. Amíg megnézed a filmet, le tudsz szedni a háttérben másik 3 at.

    50 gigás játék meg ~ 1 óra alatt lent van a 120-as nettel. A fent felsoroltakon túl még egy szendvicset megeszel, és már mehet is a game... ;]

    Az egyik helyen nekem Pr volt, semmi bajom nem volt velük, de kb ugyan azt a minőséget / mennyiséget megkapom most a T-től +1500 Ft ért.... Annyi, hogy a net kicsit nagyobb. (30vs50). De így is, 50 es net, +106 csatorna + 1beltéri = ~10.000 Ft Pr nél ezért valami 8600-at fizettem..

    A másik háznál meg inviteles viszont eladói net van. 20as net, + 53 Tv csatorna = ~11000 Ft :)

Új hozzászólás Aktív témák