Új hozzászólás Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    Arra még nem volt időm hogy a vágás tudományával foglalkozzam, azonban kb 18 órányi anyag bedigitalizálása után szerintem otthoni felhasználásra ez a legjobb digitalizáló. Még soha nem fagyott le, nem írt ki hibaüzeneteket, nincs hangelcsúszás csak kiváló minőségű felvétel.
    Például egy Intel lapkakészletes márkás kétmagos notira kötve, a prociterhelés még nem haladta meg a 30%-ot olyan divx tömörítéssel, amitől a 3200+ra húzott bartonom a terratec cinergy400 tuneremmel párosítva akár a 10fps-ot volt képes (alulról) közelíteni úgy, hogy még böngészni sem lehetett a géppel.
    Szvsz használtan 8-10k körül kapható, ennyit bőven ér és nem hasonlítható az usb-s EasyCap nevezetű bóvlihoz(ilyenem is volt, kábé 1 óra szenvedés után visszakerült az eladóhoz)
    Anno FastAVMaster kártyával próbálkoztam, de megbízhatatlan volt. Most MiroDC10+ kártyával, de kvára elegem van abból hogy tűzforró, 3 órás anyag neki(mjpeg) 60 giga, néha elcsúszik a hang és kezdhetem az egészet előről, és persze szaggatt veszettül ha IRQ-n kell osztozkodnia.(Értsd: egy tualatinos p3-as géppel csak akkor használható ha kiveszem az összes bővítőkártyát, a hangkártya isa portos, az usb pedig le van tiltva :(( )

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák