Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HarryDEC

    tag

    válasz KisApám #20616 üzenetére

    Múlt héten voltam BP -en, a párommal betértünk két Pana boltba. Ferenc krt. - Üllői út sarok: Plazmákból, nincs hiány de arra a pár kérdésre, amit feltettem vicces volt, amit válaszoltak. Jeleztem, hogy szeretném az idei tv -ket kipróbálni szemüveggel, akkor ezen mintha meglepődtek volna. Még szabadkoztam is kicsit: hogy a jobb szemem nem 100% -os, és ez miatt szeretném, hogy lássam (vagy nem), mit művel velem az aktív szemcsi. Erre azt mondja, a lányának ugyanilyen baja van és ne is erőlködjek nem fogom látni a 3d-t. Hiába veszett el egy orvos az eladóban, a kortörténetemet nem ismerte. Miután közöltem vele, hogy látom a 3d-t és nem pont erről szolt a kérdésem / kérésem elrobogott, majd pár perc múlva sajnálkozva közölte, hogy (a Panasonic Áruház -ban) nem tud adni szemüveget, mert még a bemutató darabot is elvitték :O. Semmi gond, irány a WestEnd: Itt egy igen gyér hajzatú úriember érdeklődött hevesen a GT50 műszaki paramétereit illetően. A legjobb ez volt: Mi a különbség a GT és az ST50 között? Válasz: pár csatlakozóval (HDMI, USB) a GT -n több van. Hát ez igaz is, de a kolléga innen nem folytatta tovább a mondatot. Aztán pár perc győzködés után kicsit bemelegedett és közlékenyebb lett, de egy csomó szerintem fontos dolgot még csak meg sem említett. Egy 42*30 -on(*-nem tudom milyen volt) ki tudtam próbálni rögzített szemüveggel, de ugyebár sem a szemüveg sem a tv nem az volt amit én szerettem volna. Mintha a fejem felett lévő Panasonic felirat is szépen bevibrált volna. Ettünk egy pizzát és hazajöttünk. Szerintem a Panasonic Magyarország nem akar eladni. Mindenesetre itt a fórumon olvasgatva lényegesen több infot lehet megtudni ezekről a készülékekről. Sajnos kipróbálni itt nem tudom :N .

    Én most ezért vissza nem megyek Pestre (egy átlagos HDMI -kábal ára az út, amit idegességemben elfelejtettem venni), de jó ötletet adtál, délután kiugrok az itteni Tesco, Auchan párosba hátha van valami. Köszi

    Korán keltem, hol az arany?

Új hozzászólás Aktív témák