Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz DM-Fan #15950 üzenetére

    Bevallom, nem vizsgáltam meg tüzetesen, nagyítóval a két tévé nyomtatott áramköreit, ezért elhiszem neked, hogy teljesen más elektronikai alkatrészek - ellenállások, kondenzátorok, IC-k, tekercsek, egyebek - vannak bennük. Egy Matsushita méretű cég megteheti.

    A Pioneer BDP-LX55 az egyik legjobb BD-játszó, amit valaha láttam. Ez nagyrészt a Marvell Qdeo 88DE2750 processzornak köszönhető. A képminősége megdöbbentő, háromféle vetítővel, valamint LG és Sony csúcs LCD-ken teszteltem. Abban igazad van, hogy 3D-ben nagyobb a különbség a többiekhez képest, de azért, mert Téged hidegen hagy, cseppet sem elhanyagolható szempont. 2D-ben is odaver rendesen.
    Szerintem az LX55 árának minden forintjáért valós értéket kap a vásárló, bőven megér annyit, amennyibe kerül. Ezt Ed Parker is megerősíti, aki boldog és elégedett tulajdonosa egy ilyen lejátszónak. Sajnos én csak 3 hónapig használtam.
    Zenei hangjáról csak annyit, hogy 3500 eurós Primare SPA22 erősítőhöz csatlakoztatva hasonlítottam a nagykorú CD-játszóhoz, ami bizony elpáholta. Ugyanannak a hibrid SACD lemeznek jobb volt a hangja az öreg géppel. Normál CD-vel még nagyobb volt a különbség.
    Szóval felejtős.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • -HajTömeg-

    őstag

    válasz DM-Fan #15950 üzenetére

    A 3D jelenleg teljesen parasztvakítás?
    Úgy értem abszolute nem használod?
    Azzal nem lehet számolni,hogy a későbbiekben több ilyen film lesz és emiatt megérné már most 3D-set venni?

    [ Szerkesztve ]

    Alias: Júzer error

Új hozzászólás Aktív témák