Új hozzászólás Aktív témák

  • athalai

    csendes tag

    válasz DM-Fan #32972 üzenetére

    Khelben: hat igen. Sajnos az infom az volt, hogy ez brutal jo plazma, erre a no-desktop dologra senki sem hivta fel a figyelmemet. A poltban volt ST annal is lattam a vibralast, az elado nem tudott mit mondani, csak annyit, hogy az ST, es a GT ugyis jobb/mas :(

    Dorian: alap (elso bekapcsos) beallitasaim voltak, beallitottam arra amit mondtal, sokat nem javitott.

    DM-Fan: nem lehet beallitani valahogy hogy a desktopom is 96Hz-en frissuljon? Legalabbis 60-nal tobbon?

    VGA-driver beallitasokat sosem butykoltem, szoval azok defaultok, de lehet megnezem majd masik laptoppal.

    Valoszinu megveszem a dragabb HDMI-kabelt, hatha segit.

    Desktopra nem surun, de olykor hasznalnam.. peldaul sima Windwsos picture-viewer is brutal szar, mert vibral mint atom a homogen reszeknel... persze erre lehet mondani, hogy a beepitett kepnezegetojet hasznaljam... de megint megnezve a Thunderbirdot, egyszeruen kiesik a szemem, baloldalt a mailboxokat szinte el se lehet olvasni.. jo ha nezem 5mp-ig akkor oke, de kozel nem az van mint amikor a laptopomra ranezek.

    Hmmmm :/

Új hozzászólás Aktív témák