Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz julius75 #37338 üzenetére

    Mivel csak a crosstalk az amivel nem vagyok teljesen elégedett az 50C7000-emben (és az csak a VTben jobb) és a GT20 amit láttam borzasztó volt (szaggatott mozgás 2Dben és erős foszforzaj 3Dben) én a Samura szavazok, már csak a beépített lejátszó használhatósága miatt is (tudom eretnekség nem Dune-t venni de Janos666nak meg nekem is teljesen megfelel a beépített lejátszó minősége)
    Ha vannak speciális igények (input lag a játékokhoz, tükröződésmentes bevonat, stb) azok is eldönthetik a kérdést.

    Ám szvsz ekkora összegnél már szánj rá időt és fáradtságot hogy megnézd mindkét típust élőben, mert pl. egy fórumtárs mekkorát szívott a GT20-al (és én is majdnem). Egy fél millás TVn ha mégse tetszik simán el lehet bukni 200 ezret.

    Amúgy ennyi pénzért én már 50VT20at vennék ;]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • janos666

    nagyúr

    válasz julius75 #37343 üzenetére

    Panasonic boltban mégis mit vársz? Szerintem ott még a Kuro-kat sem félnek már majd szidni pár év múlva, ha utolérik őket. :DDD
    De még ezekre a fórumokra is kár alapozni, ahol a tapasztalat éveken át a Panasonic-ot igazolta, és kevesen láttak még új Samsung-ot (vagy akár olvastak róla megbízható tesztet).

    Én még nem láttam élőben se GT30-at, se D8000-ret, de ha abból következtetek, hogy a D550-emben elvileg minden ugyan az, leszámítva az extra szolgáltatásokat (internet, stb), és a tükröződésgátló bevonatot, melléteszem hogy ha mégsem ugyan az a panel, vagy mégis butítottak az elektronikán, a D8000 akkor is csak jobb lehet, illetve megnéztem két G20-as Panasonic-ot (két különböző korút és méretűt), és idén állítólag nem sokat fejlődtek magukhoz képest, akkor nyugi, a D8000 egyéntől függően vagy kicsit jobb, vagy kicsit rosszabb, mint a GT30.

    Mint látod, én pl. az 51D550-et választottam a Panasonic-ok helyett, amik szóba jöttek volna ebben az árban: 42G20, 42V20, 42G30

    Pedig a 42"-ost könnyebb lett volna elhelyezni a szobámban és 24"-os LCD után amúgy sem hiányzott túlzottan az a 8 col difi annyira, hogy ez pozitív irányba nyomott volna még a mérlegen, hogy ez 51"-os...

    Most nem akarlak esetlegesen "félrevezetni" azzal, hogy a látómeződ közepébe tolom a Panasonic-ok apróbb cseplőbb problémáit, de ha visszaolvasol ebben a topicban, annak idején ment itt egy kis sírás arról, hogy miben gyengébb, pl.:
    - bénább a ditherzaj (talán kb. 100-ból 1 ember veszi észre, de engem zavart)
    - lappang valamiféle "50Hz bug" (további és erősebb ditherelési hibák, bár még mindig nem mindenki látja)
    - adott paneltől függően, de úgy általában is kicsit erősebb a foszforlag (szintén nem látja mindenki, ez én se vettem észre)

    Persze a Samsungnál ilyesmi az, hogy CinemaSmooth-al csökken a kontrasztarány, ami ráadásul javarészt a feketeszint emelkedésében nyilvánul meg.
    Mást most hirtelen nem tudok felhozni, mint hátrány. Beégéstől sem kell félteni, nagyon jól bírja hogy új korától kezdve PC monitornak használom.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    válasz julius75 #37343 üzenetére

    Ha felsorolod nekem, hogy mit szidnak a Panasonic márkaboltban, akkor megnézegetem neked, hogy van-e valóságalapja.
    Még nem adtam el a korábbi LCD-met (félprofi 10-bites H-IPS), úgyhogy van mellé mit tenni, hogy jobban látszódjon egy kifejezett Samsung-bug (amit a Samsung elront a képen, azt tuti nem ugyan úgy rontja el az IPS panel Dell...)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • funda

    csendes tag

    válasz julius75 #37338 üzenetére

    Ha esetleg segít valamit: elég sok tévét végigteszteltem mostanság. A samu webböngészőjében annyira ne bízz. Műszaki és minőségi szempontból viszont nyugodtan választhatod. Idén szerintem a samsung nagyon nagyot lépett előre. Inkább a D6900 és egy zacate alapú pc-ben gondolkoznék, ha kell a böngésző. Az árkülönbség pedig kifutja. Képminőségben teljesen azonos. Én pont azért választottam a D6900-at, mert nem kellettek ezek az extrák, viszont ugyan azt a minőségi szintet hozta mint a D8000. A magam részéről a gt30 gyorsan kiesett a versenyből.

    Az ígéret szép szó ... semmi más!

  • Panamoto

    csendes tag

    válasz julius75 #37338 üzenetére

    Ezt a hozzászólást én is írhattam volna, ugyanabban a cipőben járunk, két apró kivétellel :) :
    -én csak a panában gondolkodtam, ugyanez a típus
    -fali konzolt már vettem, viszont a tv vásárlást karácsony előtt tervezem.

    A vezetékeket fixen beépíted, vagy valami vastagabb védőcsőben gondolkodsz, amiben lehet őket cserélni? A tv-t milyen magasra tervezed tenni?

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz julius75 #37343 üzenetére

    Szerintem megbízhatóság tekintetében nincs igazán különbség a Pana és a Samsung között. Mindkét cég TV-inél előfordulnak hibák, hibának nem minősülő kellemetlenségek, ezek elkerüléséhez szerencse is kell. Ugyanakkor mindkét cégnél vannak garanciális akciók (akár 5 évet is kaphatsz - jelen esetben mindkét gyártó ad), szóval nagy rizikót nem vállalsz. Egy adott idő után megjelenő bizonyos hibákra (pl. pixel, zajosodás) meg úgysem tudsz garanciát érvényesíteni.

    Szerintem elsődlegesen ne külalak alapján válassz TV-t! Továbbá ne vegyél olyan feature-ökkel szerelt TV-t, amit úgysem fogsz használni, vagy nem kiforrott technológia (esetedben a 3D), mert csak fölöslegesen drágítják a TV-t. A szolgáltatások megint olyan kérdés, amiben jelentős különbségek vannak a gyártók között, de speciel én még nem láttam olyan TV-t, ahol ezen szolgáltatások teljes értékűek és kompromisszummentesek lettek volna, én ezért inkább arra szoktam terelni az érdeklődőket, hogy ezt se állítsák fő szempontként a vásárlás előtt, mert ebből is volt már jópár csalódás, hogy elhintette valaki, hogy mennyire jó a beépített lejátszó, aztán kiderült, hogy mégsem és az illető ezért mondott le a jobb képminőségről. Sokkal inkább ajánlott egy minőségi médialejátszóba fektetni később - ez szerintem elkerülhetetlen, mert különben nem fogod tudni makulátlan minőségben, avagy kadenciahelyesen nézni az anyagaidat, márpedig az egy ilyen kaliberű TV-nél vicces. Ezek a lejátszók meg többnyire már úgyis tudják azokat a feature-öket, amelyeket a TV-kbe integrálnak és általában jóval minőségibb szinten teszik a dolgukat, mint a TV.

    Melyik Pana boltban jártál, ahol így alázták a Samsung-ot? Mert nekem ezzel szemben pont az a tapasztalatom, hogy nem szólják le azt sem, sőt, nekem LCD téren kifejezetten ajánlották, hogy hasonlítsam össze a Pana LCD-t a Samsung-gal, mert sok tekintetben szebb a Samsung-ok képe, de a plazmáikat sem fikázták, csak 3D-t tekintve a VT20 javára, azt meg teljesen jogosan, mivel jóval jobb, mint a Samsung tavalyi 3D modelljei voltak, kb. minden tekintetben. Szerintem a VT30-cal hasonló lesz a helyzet.
    Persze biztos van szórás a boltok között eladókat tekintve is, de én még nem futottam bele a Pana boltokban (kb. 3-ban szoktam megfordulni) olyan eladóba, aki gyalázta volna a másik gyártót. Olyan eladóval már találkoztam, aki nem volt képben a TV-ket illetően, viszont az ellenkezőjével is.

    Ha rám hallgatsz, ne zárd ki az esélyesek közül a Pana G-szériáját, amely ugyan nem 3D, de szerintem körökkel jobb a GT-szériától és 2D-ben bőven hozza a Samsung-ok szintjét, sőt. Mondjuk a D8000-et pont nem láttam, csak olvastam róla, viszont egy G20 meg itt van a falamon és jelenleg sincs sok olyan TV, amire lecserélném. A korábban említett problémákból szerintem 100-ból úgy lehet kevesebb, mint 1 ember észlel valamit, amit én észlelek, az bizonyos esetekben a floating black, illetve némi foszforlag, de olyan szinten minimális, hogy ha nem tudnám, hogy létező jelenség és hogy mit kell figyelni, akkor lehet, hogy nem is tudatosulna.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz julius75 #37376 üzenetére

    Értem és megértem a szempontjaidat, én is kényes vagyok az esztétikumra (nekem is konzolon van a falon a TV és csatornázva van minden kábel, egyetlen vezeték sem látszik a TV környékén sehol), de szerencsére nekem bejön a Pana minimál design-ja, mégha vastagabb is, mivel két oldalán 2 méter magas DVD-állványzatok szegélyezik szimmetrikusan, így valójában nem igazán látszik a TV vastagsága.

    A böngészővel kapcsolatban ne legyenek illúzióid, ráadásul nem is igazán hasznos plazmán netezni, mivel a tartósan fehér tartalmat sem szereti a panel (túlzottan fel tud melegedni), másrészt meg ugye a statikus képelemek miatt is kerülendő a dolog.

    Get Moded!

  • funda

    csendes tag

    válasz julius75 #37375 üzenetére

    A lényeget elmondtad! Flash, videók. Cserébe viszont az akkori változat igen hajlamos volt fagyni, amin néha csak a kikapcs segített. Pszichés lettem tőle, aztán úgy döntöttem nem kell. Ha jól emlékszem egyébként a D8000-nek is bontható a tápkábelje garanciavesztés nélkül. Sorkapcsozva van egy levehető kis ablak mögött.

    Az ígéret szép szó ... semmi más!

  • Panamoto

    csendes tag

    válasz julius75 #37374 üzenetére

    Fali konzolhoz itt a listán találtam ötletet - a Harmantrade forgalmazza P12 kóddal.

  • BBéci

    legenda

    válasz julius75 #37425 üzenetére

    DVD-vel hasonlítgatni nem a legjobb ötlet,ettől függetlenül jól választottál.
    Mostanáig úgy mondtál, alakítottál ki véleményt a G30 formájáról, kinézetéről, hogy élőben nem is láttad?

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • janos666

    nagyúr

    válasz julius75 #37425 üzenetére

    Jól értem, hogy a DVD és TV forráson végzett 2D->3D konverzió minősége alapján választottál, vagy sima 2D-ben is egyértelműen jobbnak találtad a Panasonic-ot?

    Ja, és persze milyen képmódban?
    A Panasonic-nak nagyon pöpec már gyárilag is a THX képmódja (alig vagy akár egyáltalán nem kell hozzányúlni).
    Samsung-on akkor érsz el hasonlót, ha átrakod Standard-ből Movie képmódba, átállítod a Color Space-t Auto-ra, és a színhőmérsékletet Warm2-re.

    Gyári alapbeállítással némileg túlszaturált és nagyon hideg képet ad a Samsung. (És valamelyest igaz ez a Panasonic alapállapotú Standard módjára is, de kisebb mértékben. Az kevésbé hideg és kicsit egyenletesebben túlszaturált.)

    Én így vetném össze őket, Blu-Ray forrással, elsődlegesen sima 2D-ben, mert szerintem elsősorban 2D-t fogsz nézni. Aztán igazi 3D filmmel (nem gyárilag 2D->3D konvertálttal, hanem amit így forgattak, és ez elég ritka...) szintén Blu-Ray-ről, és utána nézegetném még mit tud DVD-vel és TV jellel (lehet hogy sok TV-t nézel, de a TV adás erősen váltakozó minőségű adástól, szolgáltatótól, stb függően, így érdemesebb biztonságosabb forrással tesztelni, és feltételezni hogy ha ideális lenne a TV jel is, akkor ugyan az lenne a helyzet, mind pl. BD-vel...), és csak poénból próbálnám ki a 2D->3D konverziót, mert az semmi más csak egy érdekes trükk, de szerintem nem fogsz otthon szemüvegben ülni és 2D->3D módban TV-zgetni, vagy igen...?

    Ja, és mindkettőn kapcsold ki az összes sz@rt, Samsungon az ilyen zajszűrőkből és hasonlókból is sokkal több van, és ha engem kérdezel, akkor annyi úját kéne levágni a marketingeseknek, ahány ilyet bekapcsoltatnak a mérnökökkel a gyári alapbeállításokhoz...
    (Engem nem zavar, ha ott van és bekapcsolhatja aki szeretné, de fostalicska lesz az egészből, ha minden ilyet egyszerre ráeresztenek, főleg ha olyan TV van mellette, amin nem vagy sokkal kevesebb ilyen működik, és akkor nem téveszt meg az "illúzió", még akkor sem ha egyébként tetszene az eredmény, mert felismered melyik egy átmosott mesterséges műanyag, és melyik az eredetibb, élethűbb...)

    Sőt, még egy: Samsungnál a Sharpness alapértéken már sharpen-el, azt is vissza kell venni Movie módban ~5-10 köré hogy ne csináljon se élesítést, se homályosítást (az alap asszem 15, vagy 20)
    Panasonic-on azt hiszem a Shapness alapérték épp az OFF (se sharpen se blur), Samun is így van PC módban, a Movie módét viszont még én is keresem, azt hiszem legutóbb 5-re raktam... vagy 10-re...?

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • snefftamas

    aktív tag

    válasz julius75 #37425 üzenetére

    Szia!

    Nemrég láttam én is a D8000 és nagyon távol állt tőle a vibrálás és a nem makulátlan fekete (persze bemutató teremben, sötét szobában a GT30nak jobb valószínüleg a feketéje) a részletezettség hiánya. Ilyen TVT HD anyaggal kell próbálni mindkettő olvassa már az mkv-kat a beépített média playerrel és persze hasonló beállításokkal. Azért azt nem hiszem hogy "egy lapon se lehet említeni őket" ha a VT30 at néznénk akkor elhinném szó nélkül...

    Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

  • bsanya

    aktív tag

    válasz julius75 #37447 üzenetére

    "... a samsung részemről erős hendikeppel indult: a sokszor emlegetett külső, a vékonysága, a böngésző. Számomra ezek fontosak lettek volna. Ennek ellenére választottam a panát..."

    Akarod mondani a Pana indult hendikeppel... :) :) :)
    Csak vicceltem :D

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 11i

  • bsanya

    aktív tag

    válasz julius75 #37450 üzenetére

    Amennyiben a kipróbálás előtt a Samu állt közelebb hozzád a vékonyság, lejátszó, káva, stb. miatt, akkor rosszul fogalmaztad meg, mert a hendikepp hátrányt jelent (a Pana részéről, mert ezek nem voltak benne)....

    Én úgy értelmeztem az általad írottakat, hogy úgy mentél el kipróbálni, hogy a Samu állt közelebb a szívedhez, de próba után ez változott és a Panasonic-ot rendelted meg :)

    Xiaomi Mi 11i

  • janos666

    nagyúr

    válasz julius75 #37447 üzenetére

    Így már érthetőbb, az első hsz számomra kicsit félrevezető volt.

    A 3D minőségéhez mondjuk nem tudok hozzászólni, azt egyiken sem próbáltam még. (De ugye kb. elég a 10 ujjam megszámolni az összes valódi 3D filmet, főleg amit érdemes megnézni...)

    ----

    Csak próbálom kideríteni, hogy a nyilvánvalón (nem ég-és föld, de azért láthatóan mélyebb feketeszint - bár nem tudom ez neonfény áradatban is látszik-e) mi az, amitől sokan ilyen egyértelműen jobbnak látják a Panasonic-ot.

    Én itthon vak sötét szobában is mellé tudtam tenni egy üveghangra kalibrált fél-profi H-IPS paneles LCD monitort. (Állóképben kontraszton kívül nincs jellegzetes lemaradása egy IPS panelnek. És valószínűtlen, hogy a két meredeken eltérő technológiájú kijelző egyforma defekteket mutatna, szóval így láthatóak lesznek mindkettő hibái...)
    És az én megítélésem szerint nagyon korrekt színeket ad a D550 is (a D8000 pedig csak jobb lehet-> bér én külön örülök, hogy nincs anti-glare filter, IPS-en is utáltam a "piszkos" kinézetét a képnek, amit ez okozott...).
    Méricskélgettem is már rajta egy kicsit spectrophotometer-el, és a dE2000 számok is igazolták ezt (csak a feketéhez közel voltak kilengések, de ott a szenzor is kezd bénulni, és az emberi szem is kevésbé érzékeny a huye/saturation jellemzőkre, a feketéhez közel inkább csak fényerőt különböztetsz meg, nem színeket...).

    Persze én kikapcsoltam az összes kép"javító" sz@rt, amiből van dögivel, ráadásul alapból bekapcsolva. Szóval még erre tudok gondolni, hogy aki nem kicsit, hanem egyértelműen jobbnak érzi a Panasonic plazmák képét, az úgy veti őket össze, hogy hülyén van beállítva a Samsung. Mert az tény, hogy sokkal korrektebbek a Panasonic gyári alapbeállításai. (Kb. csak át kell bökni THX-be, Samun meg átnyálazni az egész OSD-t...) -> Mondjuk ez is egy valós erény...
    És persze lehet jobb, csak nem úgy, hogy rápislantasz és kijelented, hogy "ez a jobb!", csak gondolkozol, őrlődsz és nagy nehezen sok nézelődés után odaállsz az egyik mellé hezitálva...

    Vagy még olyan lehet, hogy kolorimetriailag hasonló a deviancia, de a Panasonic épp olyan irányba görbül, ami szubjektíven szebb a legtöbb embernek, a Samsung pedig épp a másikba. (Ilyen lehet akár az is példaképp, ha elvesznek a feketéhez közeli szürkék, és ettől kevésbé tűnik zajosnak az egyébként gyárilag zajos forrás, na de korrektül nézve ez nyilván nem feature, hanem bug, és erősen függ a beállításoktól is...)

    Ja, meg ott van még a HDMI black level, ami megtévesztő Samsungnál, mert a Normal a Full és a Low a Limited range RGB. Ha Low-ra rakod és Full RGB-vel eteted, akkor beolvadnak a feketék. (De ugye még a Sarpness-ből sem az alapérték az igazi...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • snefftamas

    aktív tag

    válasz julius75 #37449 üzenetére

    Persze elfogadom az álláspontod csak azt fogadom kétkedve, hogy nem lehet őket egy lapon említeni. Sok teszt nagyon jókat írt a C7000 tavaly ebből kifolyólag a D8000 remélhetőleg még jobb lett. Szóval ha V sorozatról lenne szó mint írtam az már hihetőbb lenne a különbség. De persze mindenki máshogy ítél illetve egy ilyen tv hd-ra termett végső soron, mondjuk nekem otthon a c7000 szépen teljesít analóg upc kábel adókkal is legalábbis nekem elég azokhoz a műsorokhoz, a kedvenc DVD filmjeimet pedig meg szoktam találni mkv-ban így azokat nézem.

    Remélem elégedett leszel a TV-del, én személy szerint ha panát vennék az VT lenne az alatt nem hiszem, nem azért mert a többiek nem jók csak az én szemem extra érzékeny és láttam a G30-on is dolgokat amiket nem szerettem volna :) míg a csúcs C,D, VT már nem illetve kevésbé.

    Próbáltam egy VT20-at is 3D-ben ha minden igaz egy 3D kamerával volt összekötve és elég meggyőző volt a vibrálástól eltekintve persze. Tény, hogy a pana jobb 3D-ben mint a Samu.

    Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

  • snefftamas

    aktív tag

    válasz julius75 #37480 üzenetére

    Jól tetted azt kell venni ami neked tetszik neked kell nezned meg egy ideig :)

    Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

  • janos666

    nagyúr

    válasz julius75 #37524 üzenetére

    Nem, és vártam a reakciót. Nem én találom fel a spanyol viaszt, csak rákenem arra a fára is, amire eddig nem merték, mert azt hitték hogy csak bükkre jó, nyírfára nem, mert azon még senki sem próbálta.

    Szerk ->>>
    Például van, aki azt hiszi, hogy egy konstans homogén 100% fehér beégeti neki a panelbe a fehéret. Szerinted ő ki mert próbálni ilyesmit? :))
    (És ez a túlegyszerűsített és misztifikált burn-in definícióból jön, amit lentebb próbáltam megtámadni...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • zippofcy

    senior tag

    válasz julius75 #38218 üzenetére

    Szerinted nem ez a helyzet az ÖSSZES eladott új autóval? ;]

    Én mondtam neki ne vegyen újat de azt mondta nem ül más szutykába (előző kispolszkiját is újonnan vette tizenvalahány évvel korábban)
    Mondtam neki vegyen Puntót de azt mondta az túl nagy. (az se érne most többet szal értékvesztés szempontjából irreleváns)
    Ha hitel nélkül vette volna akkor 700 ezerrel olcsóbb lett volna, vagyis évi 250 ezer HUF helyett csak 163 ezer lett volna az értékvesztés.

    Új autón ennél általában még többet bukik az ember (mert hitellel együtt 3 milla felett van az átlagáruk)... kivéve akkor ha mondjuk megy évi 15-20 ezer KMert minimum.
    Akkor már jobban megéri az új autó nagy értékvesztése mert használtnál sokba kerülne a szervizelés akkora futásteljesítmény mellett.
    Ugyanez igaz a dízelmotor felárára, van akkora éves futásteljesítmény ami mellett már megéri.
    Mármint újonnan. Mert használtan ezek vannak eladva visszatekert órával, vagyis használt dízelnél az üzemanyag megtakarítást bőven ráfizeted a szervízre.
    Három éves autónál épp úgy mint tizenhárom évesnél.

    Használtan nagy fogyasztású autót éri meg megvenni mert az egyrészt jobban bírja a strapát, másrészt azzal valószínű nem mentek annyit mint egy kis fogyasztásúval. Vagy pedig kis városi szutykot (Matiz, Yaris, stb) azzal valszeg nem mentek sokat.
    Csodák nincsenek, mindennek meg kell fizetni az árát ... előbb vagy utóbb ;]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • Halasi38

    csendes tag

    válasz julius75 #38631 üzenetére

    Ne haragudjatok, hogy a saját problémámmal tördelem a fórumot.
    AZÉRT ÍROK CSAK, HOGY NEHOGY MÁS IS EBBE A CSAPDÁBA ESSEN.
    Új fejlemény: Lehet hangot varázsolni a pana tv-re! A tv-n a hangot át kell állítani analógra, és egy plus kanóccal összekötni a Philips csodabeltérit a TV-vel.
    Ami továbbra is gond: Egész este 576p volt a HD adás a UPC-n, most reggel 720p!!
    A működése finoman szólva is esetleges. Senki nem tudja miért
    Beszéltem Pana márkaszervízzel, ahol nagyon segítőkészek voltak!! Állítólag már egy éve
    tudnak a problémárol és a Pana-philips-UPC már tárgyaltak is ezügyben. A UPC viszont úgy tűnik magasról tesz az egészre. Nem lehet semmit tenni, hogy a csodabeltéri stabil működést produkáljon, SENKI nem tudja miért van az, hogy az adás Hol 720p, hol 576p.
    A HDM-en keresztül viszont hang az nem lesz soha.
    Tehát óvakodjatok a OPC directHD /philips DCR-8111/ - Új panasonic kombinációtol.
    Sok bosszúságtol óvjátok meg magatokat.

Aktív témák

Hirdetés