Keresés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Seb3s #7053 üzenetére

    A THX-mód is csak egy marketingfogás, szerintem elég vicces egy TV esetében THX módról beszélni. Érdemes lenne kalibrálóval bemérni, hogy mennyire ad korrekt képet a THX mód, és mennyire az, amit magával a kalibrálóval állít be az ember. Lehet meglepődnénk. Szóval én inkább bízok a kalibrálóban, mint egy gyárilag beállított és akárminek nevezett beállításban, legyen az THX, TruCinema, akármi.

    Mondjuk csúnya is lenne, ha már most tele lenne a net az LG PS8000 hibáival, nem gondolod? Pontosan ez az, amiről beszélek: nem újkorában mennek tönkre a készülékek, a plazmáknál a kritikus élettartam az 1. és a 2. év közötti periódus. Márpedig ha ilyen szemmel olvasol (nem csak ezen fórumon), akkor igen sok rossz tapasztalattal szembesülhetsz LG fronton. Ezzel szemben nézd meg, hogy a tavalyi Pana szériával kapcsolatban mennyi panasz van: nem sokat fogsz találni. Az én Pana-m is lassan közelíti a 2 évet, semmi baja, de nem egy ismerősöm van, akinek 2006-os szériás Pana-ja van, gond nélkül mennek. Jó, persze olyan ismerősöm is van, akinek az LG-je megy 3 éve. De erre azt mondom, hogy arányait tekintve az LG ilyen téren kevésbé megbízható, sok helyen olvasható. Itt a fórumon találtál az elmúlt 2 hónapban 2 darab tönkrement LG-t. Hány tönkrement Pana-ról olvastál itt az elmúlt egy évben? Egyről sem, pedig többeknek van az ide írók közül Pana-ja, mint LG-je. A zizegést meg ne vegyük végzetes hibának, mert a TV-k ettől makulátlanul működnek.

    Get Moded!

Aktív témák