Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz arty #68 üzenetére

    sony naivák: hátpedig sokaknak tényleg odabasz az oled a psvr2ben :) persze van mura, SAJNOS, de a fényerő elégtelenségéről keveset hallottam. de saját véleményhez látnom kéne, ez eddig nem adatott meg :(
    Egyáltalán nem olyan acélos a fényerő, amire gondolsz. Másrészt totál homály az egész a fresnel lencse miatt, tökmindegy a felbontás. A mura egy dolog.. Az annyira nem zavaró szerintem. De olyan apró a sweet spot, és erre rátesz egy lapáttal a nem túl jó mechnaika/súlyelosztás, hogy az egészet a végén agyonvágja a fresnel. Valszeg az oled fényereje kevés lenne a pancake-hez (meg sokkal drágább is), de így, ezzel a rögzítéssel értelmetlen volt a ragaszkodás az oledhez.
    [link]
    Ez a videó viszont úgy értelmezendő, hogy a kamera fixen sweet spoton spoton van, amit te nem tudsz a gyakorlatban megoldani pár másodpercnél tovább, szóval erre képzeletben még pakolj rá egy szép nagy adag kromatikus aberrációt is. Szerintem ez maximum annak basz oda, aki soha nem látott még mást. Se erre, se arra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák