Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Wlac #281499 üzenetére

    Lehet az említett kontrollerednek is a csatolt képemen látható gondja van. Akkor csinálja ezt mivel a központnál nem érzékel ami neki azt jelenti totál el van tekerve. Logout cikkem első bekezdésében linkeltem egy megoldást amivel lehet menthető a drift egyszerűen de a tiedénél valószínű nem fog működni.

    Forrasztáshoz sok sikert. Én otthon videók alapján tanultam és egy régi PC alaplapon gyakoroltam mindig egy műveletet mielőtt élesben használtam. Korában remegett nagyon a kezem de idővel egész stabil lett ahogy bátrabb lettem.
    Pár hiba amit elkövettem de te ne kövess: mindig szellőztess/használj ventillátort, borzasztó a forrasztás közbeni gőz és mérgező is. Ha lekapcsolod az állomást előtte mindig adj rá forrasztóónt és húzd le a szivacson a maradékot, így nem rozsdásodik el. Én 2 hegyet tettem tönkre míg ezt nem tudtam. Minden műveletről nézz videót és próbálgasd valami tesztlapon. Miután megtanultad nagyjából használni szerintem egész hasznos képességgel ruháztad fel magad és ha értesz valamennyire az elektronikához rengeteg mindent meg fogsz tudni otthon javítani. :)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák