Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz boost #23503 üzenetére

    De nem akarják tesztelni a szerver loadot ha már béta teszt? azt meg minél több emberrel lehetne, ahoz meg illenék ingyen adni, bár azis igaz így felmérik ki mennyire fizetne érte abból a szűk körből... Az meg hogy azért nem adják örökre mert mivan ha bezár badarság, ha csak ez lenne akkor is megoldhatnák úgy hogy nem 3 hónapra adják hanem unlimited time csillaggal alul amíg fut a szerver...
    Szerintem úgy lenne korrekt ha a ps3as árért unlimited időre tiéd lenne, az hogy drágábban pár hónapra a tiéd nem korrekt. Vagy legyen egy psnow+ ami fix havidíjas de mindent vihetsz...

    Én amúgy szintén elfoglalt időhiányos ember lévén pont a másik véglet vagyok mint te: november óta van ps4em és eddig egy címet se fejeztem be (részemről se, nem csak a 100%os minden megvan szintre értem, mindegyikkel akarok még foglalkozni) ugyanis sokkal több játék érdekel mint amennyire időm van, illetve sokszor coop/multi címeket veszek elő, leginkább coopot, heti max 3 óra jut játékprogressre, de átlagban bőven alatta vagyok... Szóval nekem pl e szempontból is felejtős, hiszen fél év alatt képtelen voltam 20% felé vinni a játékaim többségét :)

Új hozzászólás Aktív témák