Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz penge111 #216101 üzenetére

    Nekem az alza másnap cserélte (külön vásárolt GOW limited), lehet jobb, ha náluk probálod először.

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • Peace

    nagyúr

    válasz penge111 #216101 üzenetére

    Én Aqua-ba vittem vissza joy hibával. Laza 1 hónap volt, de kaptam egy újat és újraindult a gari.

  • nemorino

    tag

    válasz penge111 #216101 üzenetére

    Én most intézek cserét. A júniusban KSZ-nél vett kontroller jobb karja bármilyen irányú kis mozgásra durván felrántotta a kamerát, folyamatos ellentartással lehetett csak korrigálni, illetve 360 fokos körbetekerés után pár percre normálisan működött, utána jött újra a rántás.
    Szeptember 3-án írtam a Hireltechnek, másnap válaszoltak, harmadnap egy futár elvitte a kontrollert (vidéki vagyok, nem tudtam bevinni). Két hét után kaptam egy csereutalványt, azt kell a vásárlás helyszínén leadni. Felhívtam a KSZ-t, azt mondták küldjem el az utalványt és az eredeti számlát, azóta eltelt másfél hét és még semmi, ma hívtam őket, holnapra utánanéznek. Egy hónapos ügyintézésre nyugodtan készülhetsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • KaitouP

    veterán

    válasz penge111 #216101 üzenetére

    Igen. Garanciás, alig több mint féléves kontrolleremet küldtem be bal analóg kar drift, és szintén bal, nem rezgő rezgőmotor hibával.

    Augusztus 29.-én vettem fel velük először a kapcsolatot, a kontrollerem végül szeptember 19.-én lett meg.

    Először e-mail-ben érdeklődtem a garanciáztatás pontos menetéről. A hölgy még aznap azt válaszolta, hogy ha garanciás a termék, akkor küld érte futárt.
    Nyomban válaszoltam erre, meg adtam a címemet, hogy hova kérem a futárt.
    Vártam, hogy erre akkor másnap választ, vagy futárt kapják, de szeptember 2.-ig kussoltak. Ekkor már küldtem egy újabb levelet a hölgynek, hogy akkor mi is van, mert se futár, se válaszlevél.
    Szeptember 4.-én volt hajlandó válaszolni, hogy Budapest területén nem tud futárt küldeni, küldjem be én a terméket.
    Csodás. Postán feladtam 1600 Ft-ért, de ekkor már nem érdekelt, csak csinálják meg. Azt hiszem, ez egy csütörtöki nap volt.
    Következő vicces dolog, hogy ahova elküldtem a terméket, kiderült, hogy már rég elköltöztek onnan. Természetesen erről a hivatalos weboldalukon semmilyen tájékoztatás nincsen, továbbra is az Orczy úti címüket jelölik meg, holott elköltöztek a Mihálkovics u. 18-ba.
    A posta szerencsére résen volt, az első sikertelen kézbesítés után kideritették, hogy hol az aktuális címük, és a következő hét elején odavitték.

    A következő hét elkezdődött, majd el is telt fejlemény nélkül. Minimum lett volna, hogy értesítenek a hiba mivoltáról, és a várható elkészülés időpontjáról.

    Az ezt követő hét elején már meglehetősen ideges voltam a kommunikáció hiánya miatt, amiatt meg még inkább, hogy hiába hívtam őket két telefonszámukon is kétszer, munkaidőben, egyszer se vették fel. Erre rá pár napra jött a mail hogy lehet jönni a kontrollerért, merthogy tudják hogy én postán küldtem, de nekik a postázást nem fizeti a Sony, így nekem kell bementem érte.
    Fasza, XXI. kerületből akkor BKV -al be.

    Odaérve egy idősebb faszi fogadott, mondtam neki miért jöttem, hátramegy, megnézi, azt mondja, nincs semmilyen kontroller.
    Finoman sugalltam neki hogy menjen a francba, a kolléganőjétől kaptam a mailt, hogy lehet jönni a kontrollerért. Mutatom is neki az üzenetet, mert nem akarta elhinni, aztán erre rá felhívta a hölgyet, és aztán kiderült, hogy a csaj az asztalán hagyta a kontrolleremet.

    Nagynehezen megtaláltam a faszi, de mielőtt odaadta volna, valami dokumentumot kért tőlem, addig nem adja oda. Mondtam, hogy az Alzás garancialevél/számlával együtt küldtem be az eszközt, szóval keresse meg. Ez is meglett nagynehezen, majd ekkor már lekezelő módon beszólva az aláírásomra ("Ez magának aláírás?") végre elhozhattam a kontrolleremet.

    Egyetlen pozitívum, hogy a kontroller azóta (lekopogom) működik. De soha többet nem viszem ezekhez semmimet, az is biztos.

    NEM ajánlom őket.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák