Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Csabee86 #116961 üzenetére

    Ez most csak nézőpont kérdése szerintem.
    Egy multit akkor játszol ki, ha meguntad szerintem. Pont ez a lényeg benne, hogy nehezebben unod meg ha ad a játék hozzá pár extra célt. Tegyük fel ott van aaaa Battlefield 1(alapjáték). Van egy olyan trófeája, hogy minden kaszttal érd el a második szintet. Na most alapesetben te elkezdesz multizni és értelemszerűen a számodra legkedvesebb kassztal. De így akkor már kipróbálod teszemazt a sniper kasztot is amit kontrollerrel sokan utálnak. Mire eléred a kettes szintet... (sok szívás árán) rájössz, hogy hé...ezzel baromira lehet szakítani. Mire meglett a trófi mind a 4 kaszttal simán tudtam darálni.

    Vagy pl. Battlefront trófea. Kösd be egy AT-AT lábát. Lehet én voltam peches vagy szerencsétlen de szívtam vele rendesen. Dögnehéz volt... de szépen kitapasztaltam, hogy mikor mire kell figyelni, hogy sumákoljak, hogy ne lőjenek ki a speederből...és bumm meglett. Meg még utána vagy 10x mert egyébként rávezet a trófea arra is, hogy ha szar csapatban is vagy ez a mozdulat instant win nektek.

    Ez most persze csak két példa...Én spec ezekkel szívtam az "utamon" ebben a két címben. Millió meg egy olyan példa létezik az ellenkező oldalra is. Pl. az U4-nél azért vannak f*szságok. Pláne a coop dlc-ben. Jelen pillanatban véres pisi, ha egyáltalán lehetséges. Ilyennek neki se állnék. Szépen végigvittem a játékot. Nagyon tetszett...és pont.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák