Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Dadpool #71284 üzenetére

    Én is a múltkori Store-akcióban vettem meg potom pénzért a Metro Redux-ot (Metro 2033 Redux + Metro Last Light Redux volt a tartalma). Szerintem kiváló mind a két játék. Gyorsan végig is pörgettem mindkettőt, nagyon hangulatos FPS, kicsit a Stalker hangulatvilágát idézi, csak sokkal inkább lineáris és pörgősebb. A grafika is szép, a hangulat is jó, a sztori is egész kerek. Anno, megjelenés után közvetlenül még PC-n toltam az első részt, tudtam, hogy jó kis játék, most meg gyakorlatilag ingyen adták. Lemezesen szerintem bőven megért 6 eFt-ot, hisz mindkét játékot tartalmazza az is. Ha szereted a minőségi FPS-t, akkor nem fogsz csalódni benne és a hosszára sem lehet különösebb panasz egyiknek sem - még a Last Light is kellően hosszú, sőt!

    A múltkoriban a Wolfenstein - The New Order-t vettem még meg a Metro mellett a Store-ból és az is egész jóra sikeredett. Ugyan az nekem kevésbé adta vissza a korábbi Wolf-ok hangulatát, de szép és kellően insane játék volt, már kétszer is kipörgettem gyorsan, mindkét mellékkarakterrel. Durva, hogy végig betonstabilan 1080p-ben ment 60 FPS-sel. Akkor a Wolfenstein - The Old Blood kiegészítőt (ami egyébként önálló játék) már nem vettem meg, így utólag kicsit bánom is, de végülis az is valami 6 eFt akción kívül is, lemezesen is, újonnan, az alapjátékot pedig ennél is olcsóbban zsákoltam be digitálisan. Így utólag azt mondom, hogy szívesen látnám a polcon lemezesen is, elvégre mégiscsak Wolf.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák