Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz perge666 #273761 üzenetére

    nekem meg pont a forza3 volt az, ami nagyon leültetett :) emlékszem, hogy a gt4 tompa, porszívó motorhangjai után felállt a szőr a hátamon, ahogy meghallottam az első ferkát... meg akkor lett egy normálisabb 40-es tv-nk, amin a 720p kép is elég jól mutatott... forza3+4+horizon-ba rengeteg időt beleraktam... akkoriban nem is volt annyira szétszéledve az országban az ismerős társaság és csomószor csaptunk sörözős-forza-zós-mk9-es meg tekken tag tournament2-s estéket :K gears sorozat is nagy kedvenc volt boxon, de hiányzott a gow... most végre eljutottam oda, hogy a gow3+4 mehet (csak sajnos idő nincs túl sok rá: legutóbbi részbe ma is csak reggel 5kor tudtam tenni egy szűk órát reggeli kávézás és ébredezés közben)

    gt7-re nagyon oda fogok figyelni, mert ezt szívesen megnézném még ps4-en, de közben húz a szívem a másik oldal felé is: nextgen konzolból szerintem x lesz a következő az ottani exkluzívok miatt :K (meg az ms üzletpolitikája is szimpatikus: visszafele kompatibilitás miatt nem kell elfelejtenem a meglévő több tucat x360 játékom se) ...pár éves tervben nincs most új konzol, ráérek ezzel :K nyugodtan kivártam kb 10 évet most is, mire a gow3-at végig tudtam vinni

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák