Új hozzászólás Aktív témák

  • lazioforever

    tag

    Sziasztok.

    Végigértem az Uncharted 4-en. Nos, nehéz bármi olyat írni, amit előttem már nem mondtak el erről a remekműről.
    Az egész széria színvonala folyamatosan emelkedett (azon kevesek egyike vagyok, akik számára a 3. rész jobb volt, mint a 2.), és most sikeresen tetőzött, lezárva ezzel főhősünk sztoriját. Kicsit rossz ebbe belegondolni most, hogy valószínűleg nem lesz több Nathan Drake játék. :(

    A játék során többször az államat keresgéltem a látvány miatt, az akciók fluidabbak, és akciófilmesebbek lettek, mint eddig bármikor. Végre volt lehetőség lopakodásra, amit hiányoltam az előző részekből. A sztori valami elképesztően fordulatosra sikerült, már csak Chloe cameo-ját hiányoltam a szereplőgárdából - persze ezt majd pótolja a Lost Legacy.

    Összességében ez a 2. olyan játékom Ps4-en, ami felkerül a "tutira nem adom el" polcomra, közvetlenül a Witcher 3 GOTY mellé. (lemezes játékokkal játszom, régimódi vagyok :D )

    Jöhet a listámról a következő "versenyző", ami az LA Noire lesz. A saját tempómat figyelembe véve, az idei év ezzel nálam már le van fedve. Ha mégis végigérek rajta... nos, a GTA V már be van készítve. :C

Új hozzászólás Aktív témák