Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Grave_444 #29050 üzenetére

    Elméletileg most is van matchmaking. Elméletileg figyelembe veszi a játék a várakozók szintjét. Minden egyes felmérést kitöltöttem eddig, és mindig volt ezzel kapcsolatban több kérdés is bennük. Csak az a probléma, hogy kevés játékossal ez a jelenlegi rendszer nem fenntartható sokáig. Az egy dolog, hogy én itt rinyálok, tisztában vagyok a saját képességeimmel, de az a kevés friss játékos, aki jönne, azért morzsolódik le, mert ilyen rosszul működik a rendszer. Még egyszer mondom, ez nem azok hibája, akik csak játszani szeretnének. De valahol kellene húzni egy határt. Ha tovább esik a játékosbázis, szerintem ez belátható, hogy ennyi mapot, módot, stb. nem fog tudni fenntartani a game. Ezzel valamit csinálniuk kell!
    A CoD meg szerintem rossz példa, mert ott úgy tudom, az eredmények alapján kapsz kiegészítőket meg mindenféle extrákat (nem tudom hogy hívják, talán perk, de nem biztos), és minél többet játszol, kvázi annál egyszerűbb dolgod van, mert jobb a fegyvered, stb...
    Egyébként nem irigy vagyok, hanem dühös, hogy ez nem (sem) működik megfelelően.

    Neked, és a hozzád hasonlóknak szerencsétek van. Én a Prince of Persia, Stunts és hasonlókon nőttem fel, az otthoni PC hőskorában, még 20MHz-es 286-oson. Sokáig nem volt gépem, mert nem engedhettem meg magamnak. Aztán mikor lett laptopom, az meg nem a játékra volt használva. Volt egy rövid ideig asztali gépem (még a laptop előtt, 2007 körül), de az hamar elavult, néhány játékot játszottam, de csak single kampányokat. Az első és egyetlen online multi a PUBG lett, amivel 5-6 óránál többet játszottam. De ekkor már közelebb voltam a 40-hez, mint a 35-höz. Örülök, és elégedett vagyok azzal, amit elértem, csak látom, hogy lehetne ez jobb is, és roppant bosszantó, hogy azt látom inkább, hogy egyre rosszabb a helyzet.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák