Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz niof #26658 üzenetére

    Akármennyire szépítjük a dolgot ez egy hardverigényes játék, a nagy terület, és a sok változó miatt.

    Azzal pedig nagyon nem értek egyet, hogy alig javult valami. Főleg a kezdeti állapothoz. Én még a jócskán a beta elején kezdtem el vele játszani, mikor 15 másodpercig vártam földet érés után, hogy történjen valami.. ehhez képest egy remekmű.

    Vannak hibái a játéknak, de mutasson bárki egy másikat, aminek nincs. Ha pedig a hardverrel jönnek az emberek, akkor meg elmondható, hogy ez nem egy 2003-ban készült cod, vagy egy cs. Egyszerűen 15 évvel később vagyunk és az online játékok mindig is nagyobb erőforrást igényeltek. Szar olvasni, hogy mindenki csak fikázni tudja a játékot, mint ha divat lenne.

    Tarkov: mesterségesen nehéz, a szerver-kliens kommunikációt pedig kritikán aluli. Lassan 1 éve nem sikerül nekik ezt kijavítani (ezzel is játszottam többet, tapasztalatból mondom).
    CoD BR: szép, jó, csilivili, de ez számomra nem BR. Mi ez, hogy lelőnek, bekerülsz a gulágba és utána visszajöhetsz a játékba? Automatikusan gyógyulsz? Ne vicceljünk már. Sokat CoD2-ztem (nagyon sokat), ez akkor volt divat, nem ma, mikor próbálnak realisztikus játékokat csinálni.
    szerk: Azért itt is van a motorral probléma, többször kidobott "connection lost"-al, vagy directx error-val :) Tudom-tudom szofveres.. (a netem stabil, a dx-em meg a legfrissebb) - nem ecsetelem. Most ez a divat játék, ez a sokkal jobb játék mindennél, ennyi.
    Fortnite: erről inkább nem is írok.

    Ezeknek a fényében egyáltalán nincs lemaradva a pubg, sőt. Lehet, hogy valakinek jobb tetszik a másik, de attól még nem a kódja szar. Voltak, vannak és lesznek is hibák benne, de manapság úgy sem jó senkinek semmi. Még ha tökéletes lenne is, akkor is lenne aki, azt írná/mondaná, hogy egy hulladék, mert túl jól fut, vagy mit tudom én.

    Bocs, ezt most már muszáj volt kiírnom magamból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák