Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twi452

    senior tag

    válasz tepenzed #226 üzenetére

    Nekem szerencsém volt és jó helyre is helyezkedtem :)
    A bánya részre szűkült a kör és végig tudtam sunnyogni az egyik felső részen mindig a kör mentén. Az elején a kívül lévőket tudtam lőni fentről akik próbáltak bejutni a körbe aztán már csak befelé kellett figyelni.

    A bronzérmes játékos a túloldalon jött le azt könnyű volt kiszúrni mert én csak feküdtem fent a fűben és amikor megállt körülnézni akkor 4x-es távcsővel könnyen kiszedtem ak-val :)

    Az utolsóhoz nekem kellett akciózni mert lent kempelt egy házban de sikerült kiszúrnom az ablakon keresztül és belelőttem párat még fentről. Visszahúzodott és besmoke-olt mindent 3 gránáttal..xD
    Jött a kör úgyhogy mennem kellett az ak-ba nem maradt lőszer úgyhogy micro-uzi és rush.. gondoltam úgyis heal-el.
    Mire leértem már beindult a következő hullám úgyhogy oldalazva kinyomtam egy tárat az ablakon befelé.. csak sajnos túl közel voltam és leginkább az ablakba és a falba lőttem, egy találta el mert láttam a piros ködöt. Viszont futnom kellett mert jött a kör is mögöttem..
    Én beértem ő meghalt a házban :D
    A végén gyakorlatilag ilyen 10m sugarú kör volt már csak úgyhogy tényleg end-game volt :D

Új hozzászólás Aktív témák