Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz RazoR #12048 üzenetére

    Én is akkor kezdtem el szignifikánasan fejlődni, amikor az esti team game-k mellett solo-ban, megyek military-t, pochit meg úgy ámblokk a sűrűjébe, az átrepülés irányától függően.

    Korrában már Írtam, de így tanul meg az ember ösztönösen lereagálni szitukat h. ne kelljen gondolkozni, hanem tegye a dolgát. Legyen ez a peakelve karral kilövés, fire mode váltás, low ewquipmetn esetén, uzi-val vagy shotival is olyan szituba keveredni ahol ezen fegyverek többet érnek egy AR-nél, gránáthasználat, pályaismeret, játéklogika stb... stb... A békés lootolás akkor jöhet, ha az embernek már a minimális alapskilljei megvannak.

    Pl.:A legtöbb kocsis skillem solo-ban, ugy van, h. az enemy szimplán nem ül át másik ülésbe ahonnan lehet lőni, illetve ha gyalogosra megyek, akkoris úgy vannak vele h. max elütni fogom őket, aztán megy a meglepődés h. a mozgó kocsiból jönnek a lövések. Pusztán egy ctrl+2 leütése a legtöbb esetben ingyen frag ha utolérsz egy kocsit és ehhez hasonló megoldásokkal tele van a játék, csak élni kell vele, ehhez viszont kell a rutin.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák