Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz lemmy9 #348 üzenetére

    Vagy a "hecc kedvéért" nézzük, mi történt valójában.

    Kolléga adott okkal megnyitotta a topikot 3-ikán este. Én erről akkor rögtön tudtam, és nem szándékoztam hozzászólni benne. Te félórával a nyitás után, hatodik hozzászólóként, majd öt napon át folyamatosan semmi mást nem tettél 16 db. egy-két mondatos ideröffentett hozzászólásban, mint ökörködtél, trollkodtál, kekeckedtél, jópofiztál, ostobáskodtál, heherésztél, valamint egyszer rasszistán cigányoztál is. Én öt napon át csak olvastam itt, majd öt nap után úgy gondoltam, hogy egyetlen hozzászólásban mégiscsak kijavítok négy hozzászólás konkrét, kifejezetten ténybeli hibáit szűkszavúan, tényszerűen, illetve akkor már egymondatos megjegyzést is fűztem krichd1 topiktémával kapcsolatos továbbgondolására. Ezután te máris ugrottál, a 17-ik és 18-ik hozzászólásodban megállapítottad, hogy a topik zárható, olyan mint a hifitopik. Azért öt nap alatt nem lehetett olyan nehéz egyetlen hozzászólást átugranod "napról napra, hétről hétre"?! Ehhh...
    Amenyiben vicc, ami itt folyik, azt ugyebár te művelted, egyetlen értelmes hozzászólás híján, ellenben kizárólag szándékoltan troll ideröffenésekkel hangoskodva - kétségtelenül nem voltál tudálékos, hehe, ellenben tapló (és rasszista) az nagyon. Hogy itt most a topik szellemiségének őreként próbálod feltüntetni magad, hát..., ez tényleg vicc.
    Én az esetinek, de maximum ritkának szánt, kifejezetten ténybeli hozzászólásom óta is csak megszólíttatván szóltam, hozzá, illetve megválaszoltam olyan, megismételten feltett kérdést, amiről korábban azt gondoltam, hogy megválaszolja más, nem kell nekem tudálékoskodni rajta. Én nem szándékozom ezen topikban aktívan sertepertélni, te ellenben csakis trollkodtál itt eddig, érdemes végignézni, akit érdekel.
    Szerk.: És végtelen nyugalomban folyt volna tovább a topik élete, ha nem kavartad volna fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák