Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz cucka #3987 üzenetére

    Designer többféle lehet:
    van, aki csak a pshez ért.
    Meg van, aki a HTMlhez, CSShez is.
    Volt kollegám ez utóbbi volt , és maximálisan tisztelem :R

    a pontatlan doksi és a menet közben történt változások folyamatos programozó-dizájner kommunikációt igényelnek, tesztelésnél várni kell a másikra
    van doksi, illetve ha változtatok valamit , igen ha olyan a változás kell a kommunikáció. Alapesetben elég ha én adom az adatot, és ő kreál hozzá templatet, vagy ő kreál templatet, majd én meg belerakom az adatot, HTMLhez meg értek én is valamennyire, csak végszükség esetén van másra szükségem.

    Arra jó az egész, hogy ne legyen a HTML kód phpval teliszórva, illetve fordítva, a php ne legyen htmlel teliszórva.
    A sablon, ha XMl alapú, ha bármi el van romolva , akkor vagy a benne lévő szöveget irja ki, vagy tök üres marad a XML element rész és nem is jelenik meg.

    Menüszerkesztésnél a júzer nem tudja, hogy mit ír át. Kap egy felületet színes gombokkal, amivel tudja szerkeszteni a menüjét. Az az én dolgom, hogy a változtatásokat file-ban vagy adatbázisban tárolom.

    Ha igy csinalod es a menu nincs db-ben, akkor hogy rendelsz hozza egy menuponthoz pl 10 cikket???? pl. ha ajanlani akarsz valamit?

    Ja , inkább priv.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák