Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz KL #26 üzenetére

    Csak Twitchen néztem pár órát meg Reviewkat.

    Nekem az utóbbi években amúgy inkább a kisebb stúdiók játékai akik mertek újításokkal próbálkozni, és nem a jól bevált futó szalagon érkező, - majd a külcsín és a spec. effektek/hangok elviszik a 0 tartalmat a hátukon-, játékok jöttek be.

    Szeretem ha nem kézen fogva vezet egy játék. Azzal sincs bajom, ha többször újra kell kezdenem, mert nagyon félrementek a dolgok. Azért lehetne kicsit bőbeszédűbb pl.: a különböző CC/AOE hatások vagy hogy mit is jelent az Alerted és a Spotted között a különbség.
    Mindenesetre az alapok Ígéretesek és dicséretes hogy gyorsan jönnek hozzá a patchek.

    Bár nem vagyok EPIC ellenes!Ha marad az irány mire lejár az 1 év exkluzivitás egy remek játékot fogunk kapni, ugye addigra ígértek még 3 DLC-t is.
    Viszont jelenlegi formában nekem ez inkább egy Beta játéknak tűnik. Ezért így is kezelem, szemmel tartom és ha az ígéreteket beváltják akkor biztosan lefogok rá csapni.

    Nálam a Firaxis féle X-COM is a közösség által készített Long War moddal lett teljes. Amiből a 2. részbe sokat be is épített a kiadó, de vhogy nem let az igazi és ezt is ismét az LW2-vel sikerült számomra teljessé tenni.

    Itt ahogy látom hallgatnak és kommunikálnak a közösséggel, ezért is vagyok bizakodó, aztán majd elválik mi lesz belőle.

  • .St.

    tag

    válasz KL #26 üzenetére

    Jó lesz ez, harmadik nekifutásra, meg pár videó megtekintése után már másképp indultam neki. Most még simán haladok, de ha megint kapok egy majdnem üres pályát, ahol 5 robbanó lövedéket lövő gyökér meg vagy 4 sirén van + kismillió többi genya, akkor morcos leszek. Ott nem tudom milyen taktika játszik. A második körre már csak 1 emberem élt kéz nélkül 10HP-n :((

    -= St forever =-

Új hozzászólás Aktív témák