Új hozzászólás Aktív témák

  • access_denied

    senior tag

    válasz dualcore #9678 üzenetére

    Először is köszönöm a válaszod. Jellemzően 23.976 frame-es filmeket nézek illetve találok, ezért sem értem ezt a nagy felháborodást. Jelenleg elképzelni sem tudom, hogy mikor lesz tartalom, lejátszó stb. ezekhez a 4K-s tévékhez. Tényleg csak a fényképek miatt gondoltam 4K-s tévére.

    A Prohardveren olvastam cikket a Philips 49PUS7809 tévéről (a kijelző mérete számomra elegendő, illetve passzív 3D szemüveget bír csak el a szemem). Nyilván ebben a méretben semmi értelme nincs az UHD tartalomnak film esetében, mert nem szeretném 60cm-ről nézni a képernyőt. Jelenleg egy Philips 42PFL7656-t használok, melynek - számomra - két nagyon gyenge része van, a médialejátszó (ez azóta már nem probléma, kiváltottam médialejátszóval), illetve a szörnyen lassú menü. Nyilván mást is lehet találni, de ez a kettő számomra mindenképp zavaró. Kérdésem az lenne, hogy a menü gyorsaságában történt-e változás, vagy esetleg milyen fogyatékossággal, előnnyel számolhatok az új tv-t illetően? Az is kérdés, hogy a Philips 49PUS7809 tv-t valahol megtalálhatom-e kiállítva?

Új hozzászólás Aktív témák