Új hozzászólás Aktív témák

  • VincentVG

    senior tag

    Koszonom elozo korben a javaslatokat. (stream-rol kerdeztem)
    Serviio-t tesztelgetem, eddig eleg jo :) DLNA teljesen uj volt nekem, megint tanultam valamit.

    "Nade", a problemam meg fent all:

    TV-m: Philips 70PUS7304/12 UHD

    Amit szeretnek ( nem lesz tul bonyolult..) : fullHD/4k MKV-ket tokeletesen lejatszani, es vagy stream-elni.

    mondom a problemaimat:

    1. USB- kulso HDD / pendrive comboval neha beszaggat a kep, vagy meg is all/lefagy , random, de mondjuk 3bol 2x. a meretek is valtozoak, lehet h gyorsabb HDD esetleg SSD-rol tudok csak nagyobb allomanyt lejatszani? ( tv sajat media player-evel szeretnem megtenni )

    2. Bizonyos hangcsatornak ( DTS pl mindig) "akadozik" illetve mondjuk kb 2 masodpercenkent kihagy egy pillanatra.. nagyon zavaro, egyszeru stereoban szeretnem hallgatni.

    3. Kinomban macbook rol streamelgetem most, de ott is jelentkezik a hangproblema.

    4. Elegem lett az egeszbol es rakotottem siman egy HDMI-vel a gepet (macbook) , itt az a gondom h mondjuk egy VLC lejatszoval is "darabos" kicsit a kep, - mini frame drop szerusegek - nem veszes de engem zavar.

    Valakinek van valami tuti megoldasa? Kb stressz nelkul mar csak a YT/HBO/NETFLIX kombot tudom hasznalni :) ja es a TV adast, de azert nemar' :)

    elore is koszi mindenkinek a segitseget

Új hozzászólás Aktív témák