Új hozzászólás Aktív témák

  • Gábor984

    tag

    válasz lugomon #14303 üzenetére

    Szia!
    Nekem a 6510 van, igaz nem 55, csak 40' méretben. Én is az Edigitaltól rendeltem, minden rendben volt a rendelés - kiszállítás folyamán.
    A másik típust nem ismerem, de a típusából adódóan egy magasabb osztályba tartozó tv a 7109.
    A 6510-ről röviden:
    Pro:
    - szép design
    - én eddig csak 720p-ben néztem vele filmeket mobilvinyóról, de azoknak nagyon szép képe volt.
    - az ingyen fogható HD adások képe sztem megfelelő, jó minőségben adja vissza a képet
    - a kis hangszórók sztem meglepően jó hangot adnak egy kis állítgatás után, bár én házimozira kötve használom, így ez annyira nem mérvadó számomra
    - praktikus és könnyen használható távirányító qwerty billentyűzettel a hátoldalán
    - nagyon sok beállítási lehetőség
    - ambilight fantasztikusan jó
    - mikor vettem 5 év garanciát adtak rá...
    Kontra:
    - Android, ami egy halom szar.
    - néha kikapcsolás után magától visszajön a hang pár másodpercre
    - SD adások képe fátyolos, bárhogy állítgatom... (igaz nem erre találták ki, de ezt is szoktam nézni veleű)
    - a beépített wifit inkább kikapcsolom, mert állandóan piszkál a tv, hogy frissítsem az androidot, amitől vagy behal a tv vagy nem
    - kritikán aluli összeszerelési minőség (sorjás a távkapcsoló egyik oldala, az lcd panelhez a tv kávája alul hullámosan csatlakozik
    - 3D állítólag gyárihibás (azért mondom, hogy állítólag, mert én még nem használtam, de itt a fórumon sokaknak meggyűlt már vele a baja)
    - nem adnak hozzá 3D szemüveget (bár ez engem nem zavart, mert nem érdekel a 3D)

    A fentiektől függetlenül sztem együtt lehet élni a 6510-el, mert egész jó kis képe van, ha megfelelő a forrás. A smart funkciókat meg egyáltalán nem használom, így nem is nyaggat az android.
    Ennyi röviden, ezek saját tapasztalatok voltak, amiket írtam. Én egyébként inkább az Edigitalt választanám, mert az ilyen-olyan elektro outletekről nem sok jót lehet hallani...
    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák