Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz footy #81913 üzenetére

    Igen. Van benne BOSE DSP rendszer... de amúgy birom az olyanokat mint te és nem kötekedésből...
    de 10-ből 9 ember nem fogja kihallani azt a pluszt amit te lehet még a BOSE-ból is hiányolsz..
    azaz értelme semmi kb... szerintem
    Zárjuk is le mert ez kurvára igény kérdése... nekem bővenelég egy gyári BOSE és tegyük hozzá ÚJ autóba se kérnek el érte olyan fú de nagy pénzt... 280 ezer ft a felára...

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • K Norbi

    addikt

    válasz footy #81913 üzenetére

    Régen mennyit kísérleteztem én ezekkel a beállításokkal, sok autóba ültem amibe több szár ezer forintos zenebona volt, természetesen megfertőztek engem is nagyon hamar, aztán én is építettem nem is egyet, állítgattam orba szájba hónapokon keresztül, vittem autóhifis műhelyekbe.. azok komolyan szóltak, beültettek ezt hallgassam csak meg! na mondom itt nem esik össze a színpad! Viszont nem tudom nekem nem jött be a hangzása, aztán idővel rájöttem hogy mindenkinek más a füle.. mindenkinek más és más rendszer hangja tetszik! műszeres beállítás ide vagy oda.. De tény hogy egy komoly Bose rendszerrel nem lehet mellényúlni :) én hála a jó istennek ki szálltam ebből az ördögi körből! mert egyszerűen sose volt ((elég jó!!!!!)) be ültem egy másik autóba, huu mekkora!! élveztem elfele! az enyém meg háát ehhez képest.... na akkor csere, na már jobb de még most se olyan jó.. sose volt elég jó.. ilyen kábel olyan kábel, bitumeneljük ki az egész autót kárpitokat, nagyon beleástam magam, beleöltem értelmetlenül annyi pénzt.. most meg semmi rá untam, még zenét se hallgatok, rádiózok éjjel nappal. Elmúlt a varázs.. Nem nézem semmibe ma már ezeket a High-End rendszereket, legyintek egyet! és megteszi egy gyári rendszer is, rájöttem arra is hogy autóba soha a büdös életbe nem lehet olyan hifit tervezni mint pl egy szobába.. Egy jó tanácsot ha megfogattok ne bonyolódjatok bele túlságosan mert nem lesz vége soha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák