Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz MunezXBK #81189 üzenetére

    Király, végre felismerted, hogy érveid sosem voltak, bemásolni az ominózus hsz-t nem tudod, így nincs értelme vitáznod a tényekkel. :D
    Ja, az, hogy a képességeidről beszélünk, itt off? Akkor rakom offba. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz MunezXBK #81189 üzenetére

    Megkerestem neked: [link]
    csak hogy helyretegyem benned a több, mint két éve tartó mondatértelmezési próblémát:
    2012 07.23.- án írtam a 17715-os hozzászólásban, hogy mástól szívom az infót, van egy indexes fórum.
    A 17720-ban írtam valakinek az 5. fokozat tuningról
    A 17731-ben arról, hogy van még másik tipp is, menet közben csukd be a tükröket.

    Ha olvasás közben érted is, mit olvasol, egyrészt totál nyilvánvalóvá válik, hogy ezt nem én találtam ki, ráadásul aki nem multiplás, miért is javasolnám neki, hamadrészt az én multiplám 2012 novemberében műszakizott először itthon, konkrétan neked írtam, hogy az enyém még felújítás alatt van, nem adhatom én a tanácsot. A Aztán többen rájöttek, és ezt a topicba is beírták, hogy kiragadható egy egy mondat 10 hozzászólásból, ami végigkövethető a topicban, csak értelme nincs, mert végig, egy egy kérdésre válaszolna írtam, ami mellett, mint írtam, az indexes topicból jött egy csomó infó. Egyrészt ezt több, mint 2 éve leírtam kb ugyanígy ugyanott a 17830-as hsz-ban, másrészt a 17844-b3en összeszedtem ugyanezt, szintén több, mint 3 éve, másoknak úgy néz ki, elég volt egy hsz-ba másolni 4-et, hogy értsenek. Mindenkinek világos lett a "tuti tipp" jelzőből az irónia, egyedül neked nem. Ide mindenki csak 160-as iq-val jön, és okosabbak mint Te? Mert azon szégyellnivaló nincs. De ha ez itt mind átlagos felfogású csóka, átlagos iq-val, akkor bizony baj van.

    Egyedül Te vagy az, aki ezt több mint 2 éve nem érti, és több mint 2 éve rendszeresen beírogatja, ezzel magát minősítve. :D De mint írtam is, engem nem zavar különösképp, csináld. :D Verheted magad a földhöz nyugodtan, de ez már lejárt lemez. ;)

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák