Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freaghill

    őstag

    válasz rob210 #55554 üzenetére

    Ő is azt mondta, hogy nem tudja előre megmondani.

    Kérdezte, hogy mennyit költenénk rá. Bátyám mondta, hogy 100. Ő meg erre, hogy közelít hozzá. Ha pluszba lesz még pár ezredes az nem gond.

    Láttam a Tipot amit csináltak, fiával egy osztályba járok, és azt igényesen megcsinálta. Legalábbis nekem mint hozzá nem értőnek úgy tűnt.

    Amikor az én golfomat kellett volna vinni, akkor is azt mondta, hogy húú ez csere az csere amaz csere a hatósági vizsga miatt, szóval igényesen akarta volna megcsinálni.. Csak a 2 küszöb cseréje lett volna 20k+ első sárvédőket is kellett volna akkor cserélni aminek a festése megint darabja 15.

    Elvittem másikhoz, aki kontár munkát csinál, megcsináltattam az alját (5 lyuk,) kipofozta a küszöböt én meg kigitteltem a sárvédőt illetve lefestettem, és lám átment.
    2 nap alatt meg is volt, 26-t kért.

    Akihez most ezt visszük annak meg sok idő mire csinálja, mert csak hétvégenként tud rajta bütykölni.
    Ja és ez mondta is, mikor alánézett, hogy ezt már nem lehet javítani, itt kivágja a g.cibe amit kell aztán 2-3 tábla lemez biztos kelleni fog.

    Ez is kb 1-2 hónap mire kész lesz, de festeni nem fogja, csak az alját teszi rendbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák