Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz bitpork #35016 üzenetére

    van aki úgy vesz dízelt, hogy majd jól keveset fogyaszt neki és vigyoroghat a kúton, közben meg semmi pénze nem marad az esetleges hibákra. ha valaki így fut neki az "olcsó" autózásnak, az nagyon meg fog lepődni, ha pár hónapra le kell állítania miatta a kocsit, hogy összespórolja a szerelőre valót

    de mint láthattad, nem a PD-t vagy lendkereket emeltem ki, hanem jópár lehetőség között azokat is megemlítettem csak. 2M-ért biztosan nem fog pár 10e-et futott kímélt példányt kapni, mindenképpen számolni kell a futásteljesítményből adódó, idővel elkopó dolgokkal. természetesen nagyon nem mindegy, hogy hogyan ütötték vágták az előző tulajok, de én is csak reménykedhetek benne hogyha megveszek egy látszólag jó autót, akkor utána nem jönnek elő a rejtett meglepetések idővel... de ha mégis előjönnek, akkor mondok magamban pár csúnyát és kifiizetem amit kell, és csak a minimális szükséges időre maradok autó nélkül...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák