Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz cool13 #147120 üzenetére

    Szimpatikusabb nekem is. :)

    (#147121) focvis:
    Nyugodtan, nekem már mind1. ;]

    DE

    Délelőtt felhívtam, a CRTDI tulajt, hogy a hirdetett áron nem érdekel az autó, kevesebbért lehet róla szó, rákérdezett, hogy miért, valószínűleg körbe volt törve és megköszöntem a lehetőséget. :DDD

    Most jön a poén, hívott most az eladó.
    Ha tényleg érdekel az autó, enged az árból.
    Igazatok volt(köszi mindenkinek) telibe volt javítva az autó 3 éves korában, történt valami, egy kromofágos vödör volt az autó tetején valamilyen okból és a közelében dobálták a labdát a kutyának; a többit kitalálhatjátok. ;]
    Volt rá casco, a fényezés költségeinek felét fizette a is 500k-t és ezt a műveletet láttátok, ha hihetünk az eladónak.
    EGR szelep cserélve + új aksi tavaly. 174K volt vezérlés csere vízpumpával. Idén kavicsfelverődések miatt lett cserélve a szélvédő. 1 családé volt az autó végig, eddig az apa nevén volt, jelenleg a lánya nevén.
    Őszintén elmondta, hogy ezek lettek cserélve az autón, érzi rajtam, hogy komoly érdeklődő vagyok, és gondoljam át. Sürgős lenne neki az eladás, mert a héten jön az új autó, de a lánya még mindig nem érti, hogy miért kap új autót karácsonyra. ;] Meg fogunk tudni egyezni, ha érdekel engem az autó.
    Holnap megmutogatom valami mesternek, hogy miből kellene szépet csinálni, ha azt mondjátok érdemes foglalkozni az autóval.

Új hozzászólás Aktív témák