Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicker

    senior tag

    válasz Mágus2 #140075 üzenetére

    Hát nem tudom, 2.4 milláért vettem, használtam , használom 5 éve, mentem 110ezer km-et, és nem várt karbantartása 500ezer ft, a kopóalkatrészekre eddig költöttem (2 szett gumi, 2 vezérlés, motortartó bak, stabrúd, olaj, gyertya (féktárcsát és betétet nem vettem még!)) mondjuk durván még 500-at, akkor ez nekem így 3,5 milla durván, 5-6 évre, ja és még ér az autó kb 1.5 millát..

    na aki azt mondja, hogy 5-6 év alatt egy ilyen kategóriájú autót ennyiből kihoz , annak azt mondom, ha én kamuzok te is elhiszed... és aki nem így számol az saját magát csapja be...

    és akkor nézzük, ami tetszik most kb 4 millába kerül, tehát nekem az 5-6 év alatt PLUSZ kb 3 millát ki kellett volna termelnem hogy vegyek egy új vagy újabb autót a jelenlegi beszámításával.... és kezdődik a karika elölről...

    ha hitelbe gondolkodom akkor megin havi PLUSZ 60-70 ezremnek kellene lennie, hogy a részletet fizessem és utána lejáratkor lesz egy maradványértékes autóm... nyilván egy optimális gazdaságban ez nem gond, de szerintem ennél vannak fontosabb dolgok is.

    sorry az offért..

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Új hozzászólás Aktív témák