Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz rbalint88 #41564 üzenetére

    Igen volt is garban 1 hét után. A kijelző felső 1 centije megadta magát, nem reagált tapcsikára. Mint kiderült az SP topic-ban, szériahiba a készülékek kb. harmadánál. De a droid része úgy-ahogy ment egy darabig, aztán tettem rá egy Cyanogent, kicsit jobb lett, aztán anyám beleejtette a budiba, kifordult a farzsebéből :D .. de mivel havi 500 Ft-al fizetett egy biztosítást rá, anno rátukmáltam a T-nél, hogy intézzen hozzá azt is (tudva hogy baj lesz egyszer), szerviz elvitte plombált zacsiban és közölték, hogy - hálistennek - nem javítható (resetelni még tudtam USB-ről, de kijelző tökmeghalt a víz miatt).. és email-ben ajánlottak fel neki ezzel 4 ekvivalens modellt. Ebből háromnak ugyanúgy 1G ram-ja volt csak, így a negyedikre, egy pöpec kis fehér Galaxy S3 Neo-ra esett a választás, az 1.5G, megy is mint a vihar, kis szép meg minden, és kártyafüggetlen - a cseretelefont ugyanis már nem a T bocsájtja rendelkezésre, hanem a T-vel leszerződött xy biztosító Kft :D Yee haa , végre megszabadult az SP-től (bár nem így képzeltük, jól alakult) .. és van egy csilivili, végre tök jól használható telefonja. :K

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz rbalint88 #41564 üzenetére

    Nekem is S5 minim van, viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy - hacsak nem szakad rám a bank és meg tudom venni a legfullfullabb droidost (vagy ájfónt...) - a következő windows lesz.
    Kezd telelenni a tököm vele, hogy két nappal az aktuális frissítgetés után 15 új frissítést dob fel, meg a samsung apps időnként önjáróan nekiáll frissíteni, le se szarja ha mobilneten vagyok...

    Méretre fasza az S5 mini, de nem hozott akkora előrelépést az S3-ról, hogy hanyattdőltem volna tőle...

    Kuty: köszi a kisregényt ;] :DDD

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák