Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz #482 üzenetére

    Hát necces, azért ne gondold azt hogy mindíg mindent pontosan ki lehet számítani, 3ellenféllel szemben egy ilyen flop után bármi lehet, sajna azt kell mondani Apár még bubi kickerrel sem tűnik első látásra sem a legerősebbnek.:( Ez van, arra mindeképpen számítani kell hogy valakinek sorhúzója van egy ilyen flop után, és egy kétpár-drill is bőven bennevan a pakliban, vagy akár egy magasabb kicker, sajnos ez az Apár bubival több ember ellen közel nem olyan jó lap, mint aminek látszik.:( Mivel nehezen tudok a screenshoton kiigazodni, az én standard játékom flop után egy fele 2/3 potnyi hívás, és megvárnám mit csinálnak a többiek, ha kapok egy all int eldobnám.:( (jó periódusomban)

    Tegnap játszottunk haverokkal, pöttyet érdekes este volt, első 30prercben buktam 3500at, eggyik havernak mennie kellett 10-2 all in, tudtam nincs semmilye, megadtam, J10el, jött a 2es.:) Előtte vele szemben megint flopra full floppoltlt, nekem alul felül nyitott sor, +flösshúzó, elmentem vele a végéig:(, én hívtam, a végén volt még neki 400a, jóhogy megadom az all int.:( Nem volt benne a full, két 6os meg egy 8as jött floprra.
    No mindegy váltottam gyorsba még 2 rongyot, és elkezdtem játszani, ez most nagyképűen hangzik, de elég jólment, elején lap nélkül feljöttem 3000ig, aztán elindultak a lapok.;]
    Sorozatba jó lapjaim voltak, és a flopokban is volt fantázia.:B
    A koronát az utcsó leosztás tette fel, osztó voltam(plusszba) kisvak srác all in, maradék 400, mindenki dobja, nálam 3as pár, megadom.
    Q-10nála, flop 3kárő-4kőr-5kőr:DDD, utána jött egy kőr 6os:DDD, neki flösse volt, nekem straightflösshúzó+fullhúzó, eggyiksejött, jött a póker.:DDD Itt azt mondták most elegük van.:DDD

  • viharhozo

    addikt

    válasz #482 üzenetére

    A lejatszas nagyjabol jo, ilyen az elet. A Seat 7 egy orult, vele nem kell foglalkozni. A Seat 9 visszaemelese azert erot jelez, a turnon checkelni kellett volna, es felkeszulni a dobasra. A rivernel szinten dobhato lett volna, bar ekkor mar bent volt a zsetonjaid tulnyomo tobbsege, viszont varhato, h ket embert nem nyomsz le egy asz parral.

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák