Új hozzászólás Aktív témák

  • valory

    tag

    Sziasztok

    van egy 8GB-ás Kingston Data Traveler pendriveom és arról nézem a filmeket a Philips DVP5990 játékoson, a napokban pedig lepauseoltam egy filmet, kimentem a szobából és kicsit elidőztem a konyhába, mire visszajöttem a játékos már kikapcsolt, gondoltam sebaj, visszakapcsoltam, de már nem látta a sticket, pc-n leformáztam, 4,5GB üres helyet muatatott rajta a majdnem 8ból, majd újra formáztam ekkor már 5,5GB-át majd körülnézegettem és láttam, h ilyesmire a HP USB format Tool-t kell használni, leformáztam azzal, ekkor már rendesen mutatta az üres helyet, de ha nézek filmet, van mikor beakad a film, és kb. 30 másodper után folytatódik, persze annyit is ugrik előre, mintha mise történt volna. Visszamásoltam a hardra a rajta levő filmet, és ott ahol leakad a játékoson, pc-n elpixelesedik a film, az eredetileg rámásolt természetesen hibátlan. Hogyan lehet megjavítani a sticket? Nincs valami progi amivel esetleg mélyrehatóbb formázást lehetne végezni? És mitől romlott volna el, máskor is kikapcsolt vele a játékos... vagy esetleg menthetetlen?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    A teszt eredménye:

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

Új hozzászólás Aktív témák