Keresés

Aktív témák

  • Loretto

    veterán

    válasz inkab #20 üzenetére

    hát ez igy van.májusban jutott tuttomra hogy itt pécsen van legnagyobb diplomás mnélküliség.

    Soirée...

  • mormota

    senior tag

    válasz inkab #20 üzenetére

    harangok:) : ott szól a 3lábú harangok mellett az az undorító ''harangjáték'' is. na azt már én sem birom elviselni, és akkor mit mondjon az aki ott lakik mellette. óránként nyomják ezt az idióta dallamot. egyik haverom mondta, hogy a ők már majdnem fejreálltak, mert a nagy lajos-ba járt, és ott tisztán és hangosan lehetett hallani napi 7-8 alkalommal. tiszta időben pedig még a vince utca tetejéig is elhallatszik, sőt néha még énis hallom itt az udvaron kint.

    na ez meg a másik, hogy ugye én itt lakok az ágoston téren, a katolikus templom, és a krisnaközpont mellett... az még haggyán, hogy a templom harangját már megszoktam, és szerencsére a krisnások reggel 7 órai gyakorlása/istentisztelete sem hallatszik ide, de napi 3 alkalommal ebben a templomtoronyban is megszólal a bányászinduló, vagy mifene. ez is ilyen hűdenagy felhajtással. (szerencsére csak 365 napig fogják tolni ezt a zenét, mert jövőre beszüntetik)

    más

    M6-os:
    egy autópálya sem megy be városba. már nagyon várom, hogy elkészüljön végre, mert akkor legalább NORMÁLIS közlekedést lehet majd folytatni Pest felé, mert ami most van az elképesztő.... (nemmintha annyit mennék Pestere)

    ja, és nem kell véletlenül a reptérnek majd egy frssen végzett környezetmérnök? :DDD


    [Szerkesztve]

    Illusztrálok, tehát vagyok

Aktív témák