Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    Halihó!
    Ha már nyílt egy ilyen Pécs topik, be is írogatok. Én kicsit távolra kerültem igen szeretett városomtól, mert a koszos Budapesten járok suliba (Pázmány Információstechnológiai kar). És ezen a hétvégén fent maradtam. És baromira hiányzik Pécs. Visszahúz a szívem. És közben nagyon félek, hogy fenn fogok ragadni Pesten. Mert egy olyan diplomával -amit remélhetőleg megkapok valamikor- Pécsen nem lehet hova menni. Pl ha a nanotechnológiával fogok foglalkozni. Még itt Pesten sem igazán lehet, nem hogy Pécsett. Ha máshogy nem megy, majd alapítok ott egy céget. Pécs lesz a hazai IT fellegvár. Na ki csatlakozik az elképzeléshez? :D

    A harang nekem sem jön be túlzottan. Akkor már inkább egy minaretet építettek volna oda, mégis csak jobban illene. Azonkívül sztem egy ilyen térhez való hozzányúlás előtt minimum népszavazást kellene tartani.

    Megnéztem a királyházat. Nem olyan rossz. És így első ránézésre jó lakások lesznek benne.Meg az a környék még nem valami szép, és jó, hogy végre kezdenek vele valamit.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Aktív témák