Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golya32

    aktív tag

    válasz Bash #649 üzenetére

    Kérlek segítsetek, elkészült az accentem, látom nincs egyenlegem, természetesen az internetes hitelkártyámat nem fogadja el a rendszer, honnan tudom hogy mi a számlaszámom, én utalnék rá kp-t, de nem találom a számlaszámot.
    Tudnátok segíteni?

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

  • golya32

    aktív tag

    válasz Bash #652 üzenetére

    Hi, igazad van.
    Mindent értek viszont most más a gond.
    Beléptem, hozzárendeltem az internetes kártyát, levont 400ft-t +1USD??-t
    kapot kodot beütöttem és ezt írta ki:

    This credit card is disabled for entry into the PayPal website. Please add a different credit card instead.

    If you would still like to use this card, you may fax us a copy of the credit card statement with your PayPal Expanded Use Number on it and a copy of your driver's license or other photo I.D. You must use this form for your fax cover sheet.*

    *Note:Not using the fax cover sheet when submitting your documents could result in a delay of processing your faxed items.
    Ennyire nem tudok angolul ez mit jelent?

    Ha tovább lépek a faxra ez jön be:
    PayPal PPAV
    Fax Cover Sheet

    This coversheet has a barcode unique to your account, so please print and fax the coversheet with your other documents. We will send an email to you at attila.gocsa@freemail.hu to confirm that we received your documents as soon as the fax enters our system.

    Fax ID: --------------------ezt kivettem--
    To: PayPal Credit Card Team From: Gócsa Attila
    Fax: +1-402-537-5750 Phone:
    Re: Credit Card Processing Date: Jan. 3, 2007
    Pages: (including cover page) Email: attila.gocsa@freemail.hu

    (enter a new email if the one listed is outdated)
    Comments: (700 character maximum)


    most ez azt jelenti faxoljam el nekik a kártya fénymásolatát, ha jól fordítottam, vagy valami egészen mást jelent?
    De akkor miért vont le tölem pénzt, és miért adott kodot?

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

  • golya32

    aktív tag

    válasz Bash #657 üzenetére

    Hi, már rájöttem hol rontottam el, nem azt a 4jegyü számot adtam meg amit kellett volna, ami az atualással együtt jött hanem mást, a bankom nem javasolja a kiküldést, mit tudok ilyenkor még tenni?
    Sajnos nincs már lehetőség újbol a 4jegyü szám megadására, folyamatosan azt írja nem fogadja a kártyám, viszont a 400 ft-t lenyulta.
    Nyissak másik számlát és kártyát, mennyire biztonságos ha kiküldöm az adatokat?
    Ráadásul a nyomtatott egyenlegért a bank 1000Ft-t kér.

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

  • golya32

    aktív tag

    válasz Bash #659 üzenetére

    Végre elfogadta a paypal a kártyámat, viszont az egyenlegre 0ft és 0 dollárt ír pedig van rajta 10 ft Ezt írja:
    Personal Account Overview

    PayPal Account Balance [ Manage Currency ]
    Currency Available Balance Help
    Hungarian Forint (Primary): 0 HUF
    U.S. Dollar: $0.00 USD
    Help Current Total in Hungarian Forint: 0 HUF
    Akkor most mit csináljak?
    Ezt a feliratot látom még oldalt ezzel kell valamit csinálni?
    Enhance Account
    * Upgrade Account
    Köszi: Attila

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

  • golya32

    aktív tag

    válasz Bash #671 üzenetére

    Ok ezt értem, én csak venni akarok, a hozzárendelt kártyán van 10ezer ft és ezt nem látom a paypal-on. Úgy gondoltam ha el fogadják a kártyát és levonják a 2 dollárt, akkor ezek után meg kellene jelennie a 10 ezer ft-nak a paypalos egyenlegemen. Jól gondolom?
    Ha 0 az egyenlegem a paypalon akkor vásárolni sem tudok, vagy csak akkor nézi a hitelkártyán a pénzt ha utalni akarok?

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Új hozzászólás Aktív témák