Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szigpet8283

    csendes tag

    válasz sakal83 #6004 üzenetére

    Pontosabban nem kaptam új garancialevelet csak egy cserepapírt a tv-ről, merthogy ilyenkor csak azt kell adni, ami szerintem kamu, mert ha ad egy új készüléket akkor ahhoz új garipapír is kéne, mert hogy úgyis hozzájuk viszem ha baj van vele. Ez volt a reakciójuk. Erre megkérdeztem és ha maguk megszűnnek 1,5 év múlva akkor hova vigyem. - Jaj uram mi nem szűnünk meg.

    Az volt a lényeg hogy 2 bogár is bemászott valahogy a kijelzőbe két különböző helyen és ott elpusztultak és jó nagy, több pixelnyi területet lefedtek.
    Videopart mondta, ok javítják. Rendeltek hozzá cserepanelt, majd miután vártam 30 napot a 30. napon felhívtak hogy megjött a panel, de sajnos össze van törve, úgyhogy vissza kell küldeniük, meg lepapírozni, meg stb, stb, de az elég sok idő lesz még. Én meg írtam a Panasonicnak hogy szeretnék cserét kérni. Elfogadták a panaszt és kaptam egy levelet, hogy a csereutalvánnyal (levél) menjek be a Videoparthoz és kapok egy
    "ÚJ UTÓDMODELLT". Ott azzal fogadtak, hogy nagy nehezen sikerült egy ugyanilyet hozatni (Mondtam hogy nekem nem kellett volna ugyanez. Mire ők de 3D már csak ebben van. Mondom még nem is használtam benne 1,5 év alatt a 3D-t). Nekem gyanús volt, de úgy voltam vele hogy nincs kedvem és energiám tovább kínlódni velük úgyhogy elhoztam ezt.

    Úgy vagyok vele, hogy mivel ezt a tv-t szeretem, nekem jó ez, ha működik rendben, de ha 2 éven belül bármi baja lesz akkor úgy ba...m vissza hozzájuk hogy kettétörik a fejükön és a Panasonicnak is megírom az egész storyt fotóval bizonyítva, hogy hány üzemórás tv-t kaptam.

    Amúgy azért fogadtam el a tv-t akkor, mert 2 héttel előtte szívműtétem volt és ez az egész nem hiányzott.
    Röviden ennyi :-)

  • hunaqua

    addikt

    válasz sakal83 #6004 üzenetére

    Talán pont ezért bizonytalanodtam el Pana vásárlással kapcsolatban.
    A Sony "megpusztult",kijöttek ,megcsinálták,nem lett 100%,nem kezdték magyarázni a bizonyítványt,nem kértem csere készüléket, vissza adták a pénzt ( az MM adta vissza mert ott vettem).

    Ez így korrekt,és amelyik márkánál ez nem így működik, akkor annak nem vásárolom meg a termékét!

    ...és ugye itt van a z MM,ami egy nagy cég,és akármire le tudod vásárolni.Minden tiszteletem a Videopart felé,de soha nem fogja ezt úgy intézni mint egy nagy,mert nem is tudja.

    [ Szerkesztve ]

    SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Új hozzászólás Aktív témák