Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    válasz Grafman #23 üzenetére

    Igen de pl. egy 3dstudio renderelésnél sokkal többet számít egy magasabb órajelű proci mint a nagyobb memoátvitel. Itt már nem olyan nagy a nyereség. Ha tuning ramjaim lennének akkor más lenne a helyzet de arra nem fussa :) :) De mint mondtam ki fogom probálni szinkronban is :) :) A 3dmark meg inkább az fx-em órajelét kívánja magasabban látni :) úgyhogy azt figja kapni azt az eredményt 475/975Mhz-en kaptam de a kártya még annál bír többet csak lusta vagyok kicsit de szépen lassan mindent kitapasztalok ebben a masinában :) Ahoz képest, hogy csak egy Half-Life enginre épülő játékra használom meg netre :) :) Elég lesz. De persze izgat a full vége. Ezek az eredmények azok amiket így ahogy van merem hagyni úgyis hogy elmegyek itthonról és nem kell félnem, hogy mondjuk 24 óra múlva kiakad. Ja és nem 800 fsb hanem az fsb 200, a 800 az a QPD (ezt nekem mindig elmondják a nagyok :) ) Tényleg te milyen masinát hajtasz??? És azok az eredmények amiket példának irtál nitros hűtéssel voltak és láttam egy két olyan masinát hát nem raknám a szobámba :) :) Nya válaszolj :) Hűtők? Te masinád? :)

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Aktív témák