Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz zola09 #967 üzenetére

    Pénzügyileg? Szerintem sem. Viszont a Blizz játékok sikerét rendszerint a zsánerújító erejükben látja a szakma, emiatt jó esport alapanyagok a játékaik.
    Én igazából (szigorúan streamek meg épp csak pár óra ismerkedés után) elég izzadságúnak érzem azt, ahogy mindenáron olyan feltételeket akarnak teremteni a játékmeneten belül, hogy tökéletes kompetitív játék legyen. Ez érezhető a karaktereknél, néhány pályánál, a meccsek felépítésén, meg magán a gyorsaságon is.
    Igazából az nem szimpi, hogy a kreatív hátteret gyakorlatilag a minimumra redukálták, mert ezek a cinematic kisfilmek gyakorlatilag előzeteseknek felelnek meg, az meg más játéknak is van. Pár sort írnak minden karakter sablontörténetéből, úgyhogy azt várná az ember, hogy gameplay terén villantanak, de őszintén szólva ott sem. Inkább amolyan multikulti, mindent belepakolunk érzetet ad a 21 karakter, játékmódok meg a pályák, a különlegességet az adja, hogy egy játékban van mind. Amúgy a Starcraft 2-vel is ugyanezt csinálták, a LotV látványosan belenyúlt a multiba, hogy gördülékenyebben közvetíthető és érdekes legyen a nézők számára.

    Szerintem nagy siker lesz, aztán meglátjuk, hogy a Blizzard piaci rést tud-e ütni az esport világában.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák