Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz leone510es2 #2 üzenetére

    A CPU: Amlogic 8726-MX és 1512mhz.. :)
    GPU: Mali-400 MP2 (VGA nincs benne.. )

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz T-bag #25 üzenetére

    Ez a Tablet kínai.. :)
    Csak a Lengyel Overmax átcimkézi.. és megpróbálja saját név alatt teríteni.
    ICOO iCou10 a gyári neve.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #79335424 #31 üzenetére

    Te komolyan nem látsz a szemedtől?
    A te lengyel csodád, egy átcímkézett ICOO iCou10-es. Ha akarod, ha nem..
    De keress rá nyugodtan.

    Attól még hogy Lengyelroszágban született, nem lesz lengyel ha az anyja-apja kínai.

    A két gép 1:1-ben megegyezik... És ezt látnod kellene neked is..

    Alattam van egy kínai kajálda, az itt dolgozó (20-20 éves? De nemigazán tudom megállapítani) kínai kiscsajnak olyan mellei vannak, hogy esténként nem merek lemenni hozzá kaját venni, mert reggelig háton kellene feküdnöm. ..Szép nagyok, feszesek.. grr... Szóval ez nem érv.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #79335424 #33 üzenetére

    És a külsőségek nem számítanak? (vagyis a 100%-os hasonlóság)
    A 2 tab csak annyiban tér el, hogy a eredeti név alatt árusított cuccban 16gb memória van. Az európai adórendszer miatt a tárhely letiltása logikus lépés... hisz jelentős az adó az olyan tárhelyeken amely képes különféle médiákat lejátszani.
    Konkrét bizonyítékot akarsz? Nem elég bizonyíték, hogy a MyAudio 1016 valójában egy YuanDao N101 (erre is én jöttem rá, és azóta használunk fasza kis Főzött romot)?
    Egyáltalán nem mondtam, hogy az Overmax szar lenne. Csak jó lenne ha tisztában lennétek azzal, hogy ez is egy Kínai tab..
    Az a baj, hogy nem vagy elég jártas a témában. Az RK3066 egy kínai SoC. Olyan mint az MTK. Kínaiak tervezték, kínaiak gyártják. Ízig vérig kínai. Szóval jellemzően csak kínai tabban lesz benne..

    Azért érdemes tudni a készüléked igazi mivoltát, mert ICOO iCou10 néven rengeteg teszt, leírás van.. nem csak egy lengyel. Ez vásárlás előtt sokat segíthet...

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz nyúlkoma #77 üzenetére

    16:10 ...de nem zavarjon.. :W

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz nyúlkoma #85 üzenetére

    És még itt is hülye vagy. Pontosan 16:10.
    De nyugodtan erölködj.. Mindenki más eltudja osztani normálisan az 1280-at 800-al. Aminek a végeredménye pontosan 1.6 ! Túl sokat lógsz a neten... kicsit tanulnod kéne még a matekot.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz bilon73 #90 üzenetére

    Jótanács:

    Nézz utána a SoC tudásának. Arról kismillió hiteles infó van.. És szerencsére a SoC típusát pontosan adták meg.
    De röviden és tömören:
    CPU 1512 Mhz
    GPU: Mali 400 MP2

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #109 üzenetére

    Sajnos te is hittél az alföldi trollnak.. nyúlkomának és különféle reinkarnációjina.

    Kínai gépet sose veszünk látatlanba.. Mert sajnos az ilyenek előfordulnak.

    És amit a MyAudióról írtál az nettó hülyeség.
    Ki mondta, hogy sípol? Nem sípol. ( Jaa, hogy egy béta rommal ami hivatalosan meg se jelent? Nem véletlenül béta és nem jelent meg..)
    A tab teljes kikapcsolása nem hasonlítható a telefon kikapcsolásához.. remélem azért érzed a külömbséget. Ugyanis ha a tabot kikapcsolod estére, semmivel nem leszel hátrébb.. (boot idő kb 25mp) viszont ha a telefont, akkor nem leszel elérhető.. ;) Ennyi erővel a számítógépeket is hülyeség kikapcsolni ha tudjuk előre ,hogy huzamosabb ideig nem fogjuk használni.
    Milyen gyors merülésről beszélsz? A gép 7-8 órát minden körülmény között elketyeg. :)
    Az SD kártya dobálás meg tényleg zavaró éjszaka ha nem kapcsolod ki a tabot. De szerencsére vann rá egy 2 lépéses megoldás (úgy kell beállítani a wifit, hogy alvó módban se lépjen le a hálózatról) De a legtöbben inkább kikapcsoljuk éjszakára.. minek menjen?

    Nem akarlak rábeszélni.. csak lásd, hogy amiket írtál az hülyeség. Nem szabad ezeknek a pletykáknak hinni.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #79335424 #114 üzenetére

    Azt nem írtam, hogy a MyAudionál alap a minőség, mert nem. Sok hibás darab kószál a piacon. Én is kifogtam egyet annak idején. Ezért írtam, hogy kínai tabnál nagyon lutri a netes vásárlás. (én a MediaMarktban vettem)
    Én úgy tudom, hogy Nincs hivatalos JB. Ami meg van, az Beta. ICS alatt meg nincs sípolás. Nem is panaszkodik rá senki, csak a trollok húzták fel.. mint szép nagy kerek hiba. Ami jó is lenne, ha végleges romról beszélnénk.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #120 üzenetére

    Te nem olvastad el amit én írtam.
    Olvasd el mégegyszer..

    Béta JB, és azóta van megoldása az SD dobálásnak.

    Ami valóban fenn áll, az a készenléti merülés. Akkor is lemerül 2 nap alatt ha nem nyúlsz hozzá.

    Ki mondta, hogy napi 20* kéne ki-be kapcsolgatnod? Éjszakáról.. és olyankor mikor tudod, hogy nem nyúlsz hozzá.. tudod, munka-suli.. ilyenek.

    A számítógépekben az alvó mód teljesen mást jelent mint a tabnál. A szgépek teljesen leállnak.. csak a ram kap egy kis feszültséget. A tab nem áll le..

    Minek neked tab? De most komolyan.. ha igazából sose használnád akkor minek? Csak, hogy legyen?
    Nekem ha valami eszembe jut, gyors telefonon rákeresek.. vagy gyors írok a haveroknak.
    De eszembe nem jutna csak ezért venni valamit.. főleg, hogy csak otthon használnám.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #79335424 #129 üzenetére

    Én úgy látom, hogy ilyen téren a 2 SoC megegyezik.
    Mind a kettőben van NEON SIMD támogatás.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #144 üzenetére

    Nyúlkomának ez volt a 3. álneve.. És már rég megérdemelte :)) De most szerencsére nem jött vissza..
    Nézd a sorszámozást is.. Ahol 5-10 -es ugrások vannak, az mind Loituma69 (ala prenyúlkoma) miatt van.

    És igen, még mindig nem olvasod el normálisan.. ugyanis megint kiragadtál valamit a fórumból..ami önmagában teljesen mást jelent mint a környezetében. Pont egy nagyobb téma közepén járunk.. éppenséggel, most kaptunk új kernelt ami javítja a béta JB alatta sípolást.. De sajnos mivel ez egy buherált kernel, nem lehet az eredeti JB rom alá rakni.. vagyis lehet, hogy lehet, de ahhoz ki kell csomagolni az img-t meg.. stb-stb..

    De igazából nem tudom, hogy miért lovagolsz ezen.. Ha Béta ha nem (mutass rá hivatalos infót, hogy gyári-végleges) senkinek nem kötelező felrakni a sípolós JB-t. Mivel gyárilag egy jól működő ICS-van rajta. Apropó, nektek már jött ki akármilyen JB? Nekünk most már van 2 féle is.. ;) Sőt! Azzal is jöhetnék, hogy bocsi.. nekünk gyárilag piszka nélkül is működik a youtube. Szóval szerintem le kéne már szállnod erről a dologról. Olyan vagy mint egy rossz kakukkos óra, ami mindig ugyan akkor, ugyan azt szajkózza.. és hiába mondanak neki bármit. Saját véleményre alapozz.. ja, hogy olyanod nincs. Szia!

    És várj:
    Itt egy pre nyúlkoma írás:
    "5 napja vettem az első 1016dcc-t. alap gyári rom a szokásos akkumulátor hibák sd kártya miatt készenléti módból bekapcsolodó képernyő. Felpakoltam az új 09.04 javitást Aku mizériát javította sd kártya képernyőbekapcsolgatást nem és keletkezett egy újabb probléma, ha a töltőn van, akkor nem lehet kikapcsolni. Kikapcsolt állapotban nem lehet tőlteni mert elindítja a kütyüt a töltő csatlakozásakor. Ez belefér majd szoftveresen javítját JB!
    Vissza vittem a media marktba mert bevilágítás zavart, elhoztam egy másik 1016dcc-t szó nélkül cserélték. Otthon bekapcs és lőn ez is bevilágítás hibás még jobban mint az előző, nem csak a bal alsó sarokban hanem középen 3 pötty. Vissza media markt és megint csere, de ezt már ott a boltban bekapcsoltattam és ez tökéletes semmi bevilágítás. Tehát 3 ból egy hibátlan kb. Szoftveresen meg mind problémás. Igéret van rövig ídőn belül jön a JB. Wifi 3 sec alatt csatlakozik és atom stabilan működik 1 gb-os fájlokat simán szakadás mentesen letőlt, akkumulátor nagyon erős, maga a gép iszonyatosan gyors semmi röccenés akadás, öröm nyomogatni! Kiváló kütyü, de ki kell fogni egy hibátlan darabot. Aki neten rendeli az xarba van mert nem könnyű a csere! Röviden ennyi Várjuk a JB-t mint a messiást! "

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #149 üzenetére

    Valami a fejedben nagyon nincs a helyén.Te jössz állandóan a Sípolással, meg a fényerővel. És már 5 milliószor felvilágosítottalak, hogy mi az igazi helyzet és ,hogy Sípolás csak a JB-nél van. (amit te mindig felhozol, de közben nem foglalkozol a JB-vel.) A gyárinál, alapnál nincs! De ezt rajtad kívül mindenki megértette. Nem tehetek róla ha ennyire nehéz a felfogásod... Olvass vissza. Megéri.

    De segítek:
    Itt felhoztad: (#109) Krystal_s
    Itt válaszoltam, és leírtam mindent: (#112) Hobbbyt
    itt megint felhoztad:(#120) Krystal_s
    És itt megint felhoztad: (#144) Krystal_s

    Ha meg nem kaptál egyértelmű választ, akkor az csakis a te hibád. Nem mondták még neked soha, hogy olyan a válasz amilyen a kérdés? Egy értelmi szinttel lejjebb ez a mondás úgy szól, hogy Hülye kérdésre, hülye válasz. Remélem érted.. ;)

    Nem tűnt még fel, hogy 3 linkedből kettő rám mutat mikor magyarázatokra hivatkozol?
    És akárhányszor olvastam el.. sosem cáfoltam meg önmagam. Mindig korrektül leírtam a hibákat, és mindig leírtam, hogy mi nem igaz. De te valahogy odáig sose jutottál el az olvasásban.

    De menjünk a legelejére: Ez volt az első kérdésed, amire jött a válasz. Amiben szépen leírták, hogy mi a kb. mi helyzet. Erre a te válaszod ez.

    De kiemelem a lényeget belőle.. amivel remélem sikerül gondolkodásra bírjalak.

    Te kaptad válasznak:
    "3. Kiadták a JB-t (4.1.1 Jelly Bean), amivel a dadogás megszűnt, cserébe folyamatosan sípol _bármilyen_ hang alatt (a billentyűzethang is ideértendő, ha be van kapcsolva) Fullra húzva a fényerőt ez megszűnik, csak épp kiég az ember szeme néha nappal is, nemhogy este. (SW hiba.)"

    A fentire írtad válasznak:
    "A sípolás is zavarna, mert érzékeny a fülem...a max fényerő is túlzás...
    Köszi a leírást is, nekem ezek a hibák nagyon zavaróak lennének. Sajnálom, hogy még nem javították gyárilag. :\"

    És mit írtál legutoljára?
    Rákérdeztem a másik fórumban, hogy az ott leírt hibák azok jelen vannak-e a gyári rendszeren, amivel én megvenném a tabot. Ami tudomásom szerint 4.0.4 és nem JB meg hasonló. Egyáltalán nem foglalkoztam az azóta kiadott béta vagy akármilyen újabb Andoriddal vágod ? Írták többen, hogy a GYÁRI rendszerrel, vagyis amivel megvenném,azzal vannak az említett gondok !

    Remélem már látod, hogy hol a hiba..
    De tényleg nem foglalkozok veled többet, mert ahogy összeszedtem ezt a kis értelmező-szembesítő írást.. rájöttem, hogy neked már mindegy.. reménytelen vagy.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #152 üzenetére

    :C
    Direkt kiemeltem a lényeget, hogy megértsd.. de látom nemsikerült.

    Kèptelen vagy össztenni a képeket egy nagy egésszé. Nemtudom, hogy miért nem jöttél még arra rá, hogy aki válaszolt frissítette a cuccot és a béta JB- t használja, és arról írta amit bemásoltál. Nem a gyári alap ICS-ről..

    A FELE alap hiba, a másik fele nem.. de te ezt a kettőt összegyúrtad.

    Mikor tanultál meg olvasni? Nem lehet, hogy abba a korosztályba tartozol akiknél próbálkoztak egy új rendszerrel? (Ami teljes egészében csődöt mondott, mert az akkori diákok egyszerűen képtelenek megérteni amit olvasnak.. ) De viccen kívül, tényleg rákéne jönni, hogy miért nem érted azt ami a napnál világosabban le van írva, és még ki is van emelve..

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz T-bag #155 üzenetére

    Itt nem a wifiről van szó. Ami tényleg nem a legjobb, bár nálam centire azt hozza mint az SII. Szóval nem annyira használhatatlan mint ahogy beállítják. Mindenesetre, elküldeném egy álltalánosiskolás fizikaórára azt aki kitalálta, hogy csupafém legyen a hátlapja.. (de amúgy egy kernel picit javíthat a dolgon)

    Nem védem az igazi hibák elöl.. mert nem hibátlan. Bőven nem..

    Az olyan hiba ellen védem ami nincs.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz leone510es2 #158 üzenetére

    "Azt meg megint nem értettem, hogy miért kell azzal érvelni..."
    Remélem ismered a feltételes módot.. mert abban használtam. Tehát egy szóval se érveltem azzal amit te a fenti bekezdésedben taglalsz.

    Leírom 2 sorban az egészet. Aki nem érti, sajnálom..
    Azért harcolok, hogy felfogja: Gyári állapotában ICS-vel a dobozból kivéve nem Sípol a cucc. Ahhoz, hogy Sípoljon fel kell tennie egy béta JB-t, ami semmi hivatalos helyen nincs! Kvázi dropboxból lehet letölteni.

    Nem fogok csámcsogni én semmin.. nem hiszem, hogy valaha is szidtam volna a ti gépeteket.

    Viszont már unom, hogy mindennap 2 olyan levelet kapok amiben el kell magyaráznom, hogy nem.. gyárilag nem sípol. És minden nyom ide vezet. Mert valótlant állít, egy ember.. és nem érti meg, hogy nem igaz amit állandóan mond,

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #79335424 #161 üzenetére

    Igazad, van. Nem tudom, hogy eddig miért jutott eszünkbe..
    Vitatkozni meg nemkifejezetten szeretek. De az igazamat annyiban hagyni még annyira sem.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Krystal_s #163 üzenetére

    Nem én beszélek össze vissza.. te mondtál magad ellen. És ez szépen látszik is.. :U

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák