Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Hobbbyt #32 üzenetére

    No, akkor tisztázzunk ezt - azt. Sajnálom, hogy előző egy - két posztomból nem érzed ki a tréfát. T-bag a biciklijének példájából általánosított a Lengyel termékek minőségére, ami sztem vicces. Legalábbis egy tablet topikban. Erre reagáltam és sztem nem bántón, mert az egyáltalán nem állt szándékomban. Ha mégis megbántottam vele valakit, akkor elnézést!
    Ez nem az én lengyel csodám, csak nem szeretem a levegőbe vagdalkozást. Nekem az a véleményem, hogy neked alapvetően Nyúlkomával van bajod. Ehhez semmi közöm, nem is érdekel. De nem feltétlenül megneveddgagyiszar valami csak azért, mert Ő dobta fel. Nem tudom, mi az összehasonlítás alapja, mi az ,amit látnom kéne? Arra már rávilágítottam, hogy amit eddig linkeltél, az nem 1:1 ugyanaz. A specifikáció szerint az eltérés a bluetooth, az akku mérete és a belső tárhely. Ebből már egyszer eljutottunk oda, hogy elismerted, az összes ilyen specifikáció hiteltelen. Vagyis nincs pontos összehasonlítási alap. Ne kezdjük ezt most újra csak azért, mert egy másik topikba írtad! Nézzük tovább. Apja - anyja kínai. Bizonyíték híjján nem vethetjük el azt a lehetőséget, hogy a Lengyel cég Kínában gyártatja a termékét, amit ott elloptak és hamisítványokat dobnak belőle piacra. Ha ez vad gondolatnak tűnik, akkor gondolj az Iphone -ra. Aztán ott az átcímkézés. Erre van konkrét bizonyítékod, vagy csak összehasonlítottál két specifikációt? Írok erre is egy példát. Köztudott, hogy a MyAudioban lévő, RK3066 -os chipset is több ( akár kínai ) tabban megtalálható. Ugyanez vonatkozik szinte az összes többi hardverelemre. Vagyis a specifikációik megegyeznek. Ott van pl. a Concorde. Ugyanezzel a chipsettel készül a Novum. Csakhogy a szoftvert és néhány lényeges dolgot ( pl. a MyAudioval ellentétben ) itt fejlesztenek, Magyarországon. Ha azzal a tabbal gond van, akkor a hazai "forgalmazó" nem csak tolmácsolni tudja kínába a problémát, hanem érdemben tud segíteni a megoldásában. Ha ezt néhány országgal távolabbról nézzük, akkor egy specifikáció összehasonlítás alapján símán juthatunk arra a következtetésre, hogy a Concorde átcímkézve árul saját neve alatt egy kínai tabot. Mitől lenne az jobbí? Hát ettől az "átcimkézéstől". Végül pedig ha a Lengyelek csak átcímkézték azt a szerkezetet, akkor mi van? Mit változtat ez a tab értékén ha egyébként jó?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák