Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz totron #24 üzenetére

    Nem kereskedelmi csatornákat kell nézni az akapcsomagból és nem naphosszat, élet nélkül

    Elárulnád, melyek azok a csatornák, amik értéket közvetítenek? Talán 10 éve néztem utoljára tévét (sporteseményeket kivéve), de már akkor sem volt egyetlen, de tényleg, egy sem, a kb 160 csatornából, amin valami normális tartalom ment volna. A dokus csatornák már akkor is kizárólag realityket adtak, normális ismeretterjesztő tartalmat nem. Persze vannak film meg sorozatos csatornák, de minek néznél 15 percenként 10 perces reklámblokkokat, természetesen tele agymosó kormánypropagandával, amikor ott van a streaming havi párezer forintért cserébe, teljesen reklámmentesen, az ncore-ról már nem is beszélve?
    Én 10 éve nem csak tévét nem néztem, reklámot sem láttam. Streaming, torrent, youtube-ra adblock, telefonon, ReVanced, android tv-n meg SmarTubeNext, és nincs több brüsszeli szankciók, Soros-terv, és EZ VESZÉLYES.

  • btprg

    senior tag

    válasz totron #24 üzenetére

    +1, főleg erre: "Ehhez képest mindig csak az 1bites szembeállítás megy ...".

    Ez nagyon hasonlít "az új az jó, a régi meg szar" problémakörre, ami nagyon divatos gondolkodásmód. Valami olyasmi lehet a háttérben, hogy sokaknak jó érzés felvágni azzal, hogy ő már az új (tudás, kütyü, bármi) birtokában van, és lesajnálva nézheti azokat a nyomorultakat, akik még nincsenek ezen a szinten.

    #28:
    Vannak jó ismeretterjesztő műsorok, sportközvetítések, régi filmet, sorozatok. Ha valaki szereti, vetélkedők is. Valakinek az is érték, hogy nem kell foglalkoznia azzal, hogy kitalálja mit nézzen, nem kell letölteni vagy bármit csinálni a dolog érdekében, hanem csak végignézi a kínálatot, és talán lesz valami ami jó. A reklámok alatt meg elmegy WC-re :U

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák