Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz #64638144 #16049 üzenetére

    a Xiaomi az nem telefon, hanem játék gyerekeknek

    Igen és nem... A Xiaomi telefon is és egyben játék is...
    Egy telefon nekem telefonálásra kell és nem az életemet meg a pénzemet akarom rábízni...
    Igen a telefonos nfc fizetési mód játék, ahogy a karpereccel való fizetés is játék...
    Játszom vele, de ha csak 100ezres órával meg 100ezres telefonnal lehetne csak nfc fizetni, nem lenne, mert a plasztikkal is elvoltam előtte, most is meglennék vele, ahogy sokan mások is...
    Szóval nekem ez játék, ahogy míg nem ment direktben a karpereccel a plasztik, Curve-öt használtam... de az alatt sem a plasztikot, hanem a webkártyát, óvatosságból és inkább pakoltam rá a pénzt 2-3 naponta amennyit költeni akartam... ráért... az is játék volt...
    És igen 200ezret sem adok egy almásért, mert a mostaninak sem használom ki rengeteg funkcióját... nem játszom rajta, nem nézek filmet, max útközben zenét/online rádiót hallgatok, nem facebookozom, nem olvasok híreket rajta, nem készítek videót/fényképet, szelfit napszámban és a többi és a többi... mobilnet az kell, de az sem állandóan, vettem rá egy 5Gb maratont, ami nem időkorlátos, addig él míg el nem fogy az egy évig is elég, ha frissíteni kell az appokat azt otthon wifin át csinálom, nem a mobilnet fogy,
    Ahogy mondtam, nekem a telefon telefonálásra kell és nem digitális titkárnőnek. :))
    Félni sem félek a telefonoktól, 25 éve van mobilom, és utána is akcióban cserélhgettem, a fél Nokia sorozat megvolt pl a 3xxx-ből, sőt az első és talán egyetlen tapisuk is, mikor az almás tapis meg a többi is még pár éve volt csak jó drágán, mert lehetett rá térképet tölteni és a gps is ment rajta...
    Akinek van rá pénze és ki is használja a rengeteg funkciót, vegye meg 450-ért nincs ezzel gond... azzal sem, ha csak villogni akar a drága cuccal, rendben van ez, hiszen a fogyasztói társadalom erre vesz rá... meg arra hogy 2 évente cserélgessék újabbra...
    Én csak olyasmit veszek meg aminek a funkcióit legalább 70-%-ban ki is használom...
    Legyen az bármilyen készülék, vagy egyéb eszköz, tárgy... persze apróságot, ami mondjuk úgy csak dísz és meglennék nélküle is, olyat is megveszek néha mert pl tavasszal megtetszett egy helyes kis ledes falióra és jól is mutat a falamon, megvettem és nem bántam meg...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák