Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz KillerATi #10944 üzenetére

    Én néhány évvel ezelőtt voltam pont ebben a cipőben: net csomag (ha jól rémlik 1000-1500Ft körüli havidíjjal), emellé az sms-k díja, ami egyik hónapban 2000-3000Ft körüli összegre rúgott. Na ezen berágtam, eldöntöttem hogy bankot váltok, elővettem egy netes kalkulátort amiben megadtam a paramétereket, az meg kidobta hogy a simple lesz a tuti. Úgyhogy váltottam arra (nem volt egyszerű, akkoriban az adott fiókban csak egy! darab kolléga tudta ezt intézni), de végül csak megérte, beállítottam hozzá az sms* és az "utalós" kieg. csomagot és azóta sum. 700-800Ft/hó a költségem.

    * Ebben minden üzenet díja benne foglaltatik. Bár az utóbbi időben ez elég hektikusan működik, inkább nem kapok sms-t mint igen (és amikor igen, akkor is megesett, hogy hajnali 4 környékén jutott eszükbe küldeni), de hogy ez banki vagy mobil bug azt nem tudom.

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

  • Peter.70

    őstag

    válasz KillerATi #10944 üzenetére

    A smart csomagnál arra készülj fel, hogy az online kártya mindenképpen kell hozzá, tehát ennek a díját nem úszod meg, hiába kérsz másik kártyát.
    Nekem is smart csomag van, a kártya díjon felül csak az időszakos utalás díja terhelődik be

  • KubanitoS

    veterán

    válasz KillerATi #10944 üzenetére

    Jól látod a dolgokat.

    A számlavezetés ingyenes lesz, az időszakos költségek jellemzően a csoportos beszedési díjakból jöhetnek, illetve utaláskor stb stb De nekem még a kártyalimit módosítás során is volt, hogy díjat vont le, valami 20 forintot, de ezzel együtt lehet élni. Arra figyelj, hogy ha bankfiókba mész ügyet intézni Smart csomag tulajdonosaként, akkor azért díjat számíthatnak fel, ha olyan dologról van szó, amelyet te is el tudnál intézni otthonról.

    Ami költség felmerülhet a jövőben az az új OTP applikáció díja, amely jelen állapot szerint valami 500 forint lesz havonta. Majd kiderül.

    Én elhagytam a számlázhoz tartozó kártyát. Otthonról letiltottam és otthonról kérvényeztem egy újat, amely már saját fényképes lett poénból. Az új kártyának levonta az éves díjat és a kibocsátási díjat, viszont azóta az az egy kártyám van, nekem nem szólt a bank, hogy kötelező lenne a bankszámlához alapban járó Mastercard Online Next kártyát is igényelni.

    Internetes vásárlásokhoz ajánlanám neked a Webkártyájukat, ami Smart csomaghoz 111 forint. Ez egy virtuális bankkártya, erre mindig annyi pénzt teszek, amennyit költeni akarok neten. Szerintem egy jó dolog.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák